Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem "engedi", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem "engedi", hogy levágassam a hajam! Hallgassak rá?

Figyelt kérdés

Hosszú, majdnem derékig érő hullámos barna hajam van.

Nagyon sok gond van vele. Nagyon száraz, töredezett(rengeteget vasalom, mert csak úgy érzem jól magam).

Nos, a barátom megvan bolondulva a hosszú hajamért. Felvetettem neki, hogy levágatnám fülig érőre(végig se hallgatott, hogy miért), és egyből tiltakozott, hogy ne.

Sokat kellene levágni, hogy egészséges legyen, ráadásul kétnaponta kell mosnom, fél óra mire megmosom balzsammal együtt, fél óra, mire megszárítom. Sokszor már elegem van belőle, egy nagyon rövid, de szexi frizurának nagyon örülnék, de a barátom már majdnem "könyörög", hogy ne vágassam le. ELmondása szerint neki sose tetszettek a rövid hajú lányok. A vállig érő jó, a fülig érő már nem.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek.

Ti ilyenkor magatokra hallgatnátok, vagy inkább a párotokra?


2014. júl. 17. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem sem tetszik a rövid haj. Ha pedig neked sem fog tetszeni a végeredmény akkor évekbe telik mire újra olyan hosszú lesz.
2014. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem csak a barátod miatt, de szerintem se vágasd le rögtön annyira

a vállig érő is már elég nagy váltás lenne, a rövid se áll mindenkinek jól

de ennyi vágás is már biztos elég és jóval kevesebb is vele a macera

2014. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha csupán a hajad hossza (vagy rövid mivolta) miatt nem tetszenél neki a továbbiakban, az már rég rossz... szerintem.
2014. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket!

Igen, benne van a pakliban, hogy megbánom, ezértis félek tőle.

Nos, vállig érő már volt a hajam, és véleményem szerint tragikusan állt. Fülig érő utoljára 10 éves korom körül lehetett, az viszont nagyon jól állt.

Ezért is nehéz a döntés.

2014. júl. 17. 20:10
 5/18 anonim ***** válasza:
Így van,szerintem is vágatsd le csak vállig.
2014. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Vágasd. Éljenek a rövid hajú nők! :D Meg ha töredezett akkor pláne. De nem muszáj fülig érőre.
2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1. Kezdetnek csak vállig érőre vágasd le.

2. Ne kétnaponta mosd, minimum 3-4 naponta sokkal egészségesebb, főleg mivel száraz is.

3. Babasamponnal mosd! Ajánlom neked a Babylove márkát (DM-ben kapható), olcsó és jó, és nem károsítja a hajad.

4. Próbálj valami pakolást alkalmazni hetente egyszer vagy ha belefér, akár kétszer is. Pl. ricinusolajosat. Receptet találsz, ha rákeresel a neten.

2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen hosszú, töredezett barna hajam volt, és én vállig érőre vágattam le, és sokkal kényelmesebb. De szerintem ne vágasd le válligérőnél rövidebbre, ha válligérő akkor 1-2 hónap után még mindig rövidíthetsz rajta, de visszanőni lassabban fog.

Amúgy a válligérő is bőven elég változás, ne vágasd rövidebbre.

16/l

2014. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Ne vágasd le,megbánod már most tudom.

Nekem is hosszú hajam van a barátom imádja.

Már ő is mondta le ne vágasd!

2014. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem,mhogy levágattam, pedig akkor még nem is tudtam, hogy hosszúhajbolond a párom...

Azt a nézést sosem felejtem el, amikor meglattt.. Máig nem "bocsájtitta meg" pedig már. Éve esett..

Akkor megesketett, hogy soha többé..pedig nagyon jól allt szerettem is, nem is igazan volt eövid, a fülemig ért..

Neki váll alatt legalább 10 cmrel kell érjen egy nő haja..

Szeintem vágass belőle, de le ne..

Hidd el több vele a macera röviden, mint hosszan

Hallgatnék apáromra, nekem sem esne jól, ha kifejezett kérésem ellenére elváltoztatna magan valamit a párom, amit vonzőnak tartok rajta, valami olyanná, ami nem tartok annak..

Neked ez mit suallna?

Lehet hogy neked nincs nagy jelentősége, de neki van.

2014. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!