Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van muszlim férje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én párom afgán származású és eddig minden rendben van,legalábbis annak tűnik :-) szeptemberben fog megszületni a kislányunk akit már nagyon várunk, de szivesen beszélgetnék olyan magyar nőkkel akiknek muszlim párjuk van! Mik a tapasztalataitok hogy alkalmazkodtok a kultúrájukhoz hogy fogadott a családjuk titeket? :-) a válaszokat előre is köszönöm :-)

#európai nő #Muszlim férfi
2014. júl. 19. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
nehogymár idejöjjön Magyarországra és még neked kelljen alkalmazkodni az ő kultúrájához.
2014. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Menjetek már hallod... Rossz indulatú férgek.... Úristen nem tudtok olvasni vagy mi? Nem azt kérdeztem ki rasszista,de példát vehetnétek róluk.... Szégyeljétek magatokat biztos keseredett életűek vagytok.... Egy terhes nőnek ilyet írni h remélem rá*****szol meg érdemled gratulálok terike az iQ szinted a plafont veregeti biztos vslami agyon tanult nő lehetsz..... Olvassátok el még egyszer amit írtam hátha tudjátok értelmezni a dolgot..... Remélem neked meg jó szar életed lesz egész életedben csak h én is kívánjak neked valami jót.....
2014. júl. 19. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt muszlim barátom. Féléve lett vége, de eléggé félreismertem és ráb*sztam.. Sok afgánt ismerek Pesten, nagyon sokat, abból 1 kezemen megtudom számolni ki az aki tényleg rendes, hűséges! :/

De remélem akkor a tied ilyen..

2014. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Utolsó : Az a jó ha hithű muszlim mert akkor nem fogja megcsalni a feleségét, mindennél fontosabb lesz számára a családja és nem fog rossz útra térni.


Akik nem veszik komolyan a vallásukat azoknál megy ám a "buli". Alkohol, cigi, nők, szórakozás. Nem mindenki ilyen de elég nagy többségben sajnos.

2014. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Muszlim ferjem van es en is muszlimah vagyok, in shaa' Allaah.
2014. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nővéremnek! Már ő is muszlim! 😇
ápr. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!