Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az irigység-féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az irigység-féltékenység tönkreteheti a barátságokat?

Figyelt kérdés

Amióta van stabil párkapcsolatom, valahogy azok a barátaim, akik anno szinte heti szinten kerestek, valahogy elmaradoznak...


(Nekik nincs elég régóta párkapcsolata.)


2014. júl. 19. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy tönkretehetik! Szerintem úgy érzik,hogy a párod sokkal fontosabb neked,mint ők..
2014. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez általánosan nem igaz így. Valami bajuk lehet. Talán kevesebbet vagy már velük, és magukra vették. Érdemes velük megbeszélni, mi így nem tudhatjuk.
2014. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tönkreteheti
2014. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyerekkori barátságom ment így tönkre. Amikor nekem lett barátnő, a haverom nagyon ki volt borulva, bár nem azért mert barátnőt találtam magamnak hanem azon hogy nekem van neki meg nincs, ugye irigység. Meg persze neki meg is volt akkor a maga baja és ugye sokszor nem álltam mellé amit bánok is, mert mellé állhattam volna, sőt a barátnőm sajnos meg is alázta őt, mert hát eléggé az a felszínes csaj és szinte részletes leírást adott neki hogy mik a hibái meg le is hordta őt pedig alig ismerte. Bár a csajjal szakítottam is utána nem sokkal mert ez tényleg csúnya volt tőle de az az én hibám hogy nem álltam a barátom mellé, bár nem tudom mit érzett akkor épp, min ment keresztül mert ő látszólag tűrte a dolgot és utána elvolt még velünk de furcsa volt az tény.


Utána lévő napokban meg amikor szakítottunk beszélgettünk dolgokról, de amikor összejöttem egy másik csajjal ráadásul pont azzal a csajjal jöttem össze aki nagyon bejött a haveromnak és régebb óta ismeri nálam, hát onnantól kezdve tönkre is ment minden. Irigy meg féltékeny volt rám, pedig a haverom tudta jól hogy a csajnál esélye sincs mert nem jön be neki ezt a csaj is nem egyszer leszögezte bár volt lelkiismeret furdalásom hogy összejöttem vele de azt nem gondoltam volna hogy a barátságunk rovására megy.

2014. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ha párod van, nincs annyi időd mint egyedülállóként.. de ezért nem kellene hanyagolni a másikat. Ez szimpla irigység. Elvileg örülnie kellene, hogy nekem jó, nem ezért barátság a barátság?
2014. júl. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!