Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy sosem lesz párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy sosem lesz párom. (? )

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, eddig egy volt, én dobtam bizonyos okok miatt. Nem megy nehezen az ismerkedés, bár csendesebb típus vagyok, elbeszélgetek bármelyik pasival, de nem engedek egyiknek sem. Amint rájönnek, hogy nem vagyok az a megfektethető típus, otthagynak vagy bunkók lesznek. Aki pedig normális és szóba jöhet... nos, azt gondolom, hogy millió lány közül válogathat, miért pont engem választana. Pedig ők valamivel tényleg meg tudnak fogni.

tisztában vagyok azzal, hogy önbizalomhiányom van... Szeretném, ha ez az érzés elmúlna, viszont nem tudom, mit tegyek.


2014. júl. 19. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lesz párod!!! 112.213% a brit tudósok szerint! és ők soha nem tévednek! (kivéve amikor igen)


Komolyra fordítva a szót...nincs azzal gond, hogy csendes vagy, sokan szeretik meghódítani a párjukat és nem csak úgy megkapni :) és hidd el biztos lesz olyan aki megfelel neked és tudod szeretni, mindent megtesz érted, szeret, tisztel és megbecsül...csak még nem találtatok egymásra :)


Azért megkérdezném milyen számodra a "normális és szóba jöhet" pasi?


21F

2014. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy nehezen megkapható vagy az nem hátrány, hanem előny.. Akik csak meg akarnak fektetni persze, hagyd ott de aki szóba jöhet annál próbálkozz.. Azért mert lány vagy attól még kezdeményezhetsz te is.. Csak bátran.. Ha nem próbálod meg 100% a vereség.. Ha megpróbálod akkor van esély..
2014. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orulj neki legalabb nem fognak elhagyni.
2014. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!