Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cikis találkozó készülőben!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChromeCR7 kérdése:

Cikis találkozó készülőben! Hogyan kellene cselekednem helyesen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm szeretne bemutatni az édesapjának. A gond az, hogy nem volt még erre alkalom, mivel sosem mentem el addig még egy lánnyal, hogy bemutasson engem a szüleinek, de most ez a helyzet. A helyzetet az neheziti, hogy elsőnek valami nyilvános helyen fogunk találkozni (persze ott lesz a lány is) és nem igazán sok időt fogunk eltölteni "apóssal", tehát pár perc alatt kellene úgymondottan lenyügöznöm és egyelőre azon a szinten állok, hogy fogalmam sincs mihez kezdjek vagy miről beszéljek vele a jónapot, tiszteletem után.


Amit róla tudni kell az az,hogy nem feltétlenül barátságos velem szemben ahogy hallottam. Azt hiszi csak bolonditom a lányát. A lány 16 évés és én leszek az első akit otthon bemutat!


Nos várok valami tippeket! Esetleg az öltözettel kapcsolatban is :)



2014. júl. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos én nekem ha lenne barátnőm nem érdekelne sem az ő szülei véleménye sem pedig az enyém..
2014. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilvános hely az azért jó, mert ott nem fog megverni :)

Viccet félre téve, hány éves vagy?

2014. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért kell lenyűgöznöd? Lehet én vagyok hülye, vagy gyerekkoromban kimaradt valami amitől ezt éreznem kéne.


De engem különösebben sose érdekelt a szülők része egy kapcsolatban.

2014. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél tisztelettudó, ne hagyd magad megfélelmíteni, mert arra fog menni. Lehet, hogy kézfogásnál beveti a sablonos "csontropogtató kézfogást". Erőltetsd magadra a nyugalmat és mosloygj - de csak mértékkel. Az ilyen találkozók ált. kakasharcok, két faszi, mindkettőnek szeme fénye a lány. Szóval: ne hagyd magad.
2014. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 éves leszek nemsokára! mellesleg nem tudom, hogy miről kellene vele beszéljek... :D ő fog kérdezni én meg válaszolok? ilyen vágó istván játék lesz? :))
2014. júl. 19. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kérdező? Te beszélté már emberekkel? Vagy mi? Úgy beszélsz az apjáról mintha ha valami mit tudom én milyen lény lenne..


Mi van ha pl nem is érdekli az egész, csak pont rohan valahova, azt a lány ragaszkodott hozzá, azért is tudd csak pár percet maradni.


Képzeld én egyszer összetalálkoztam egy csávóval a munkahelyemről és ott volt a lánya is, aki majdnem velem egyidős. Be is mutatott meg minden, aztán tök jól eldumáltunk normális dolgokról. Pl hogy ő pont tvt akar venni.


Túl sok Amerikai filmet néztél

2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az apja egy reptil meg fog szekszualizálni a 15 heregojos műszerével szóval csak ovatosan
2014. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!