Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? A volt barátnőm zaklatja a jelenlegi barátnőmet.

Figyelt kérdés
Még 2012 végén szakítottunk, csúnya veszekedéssel, amit ő kezdeményezett, utána kb. 1 hónap múlva megkeresett, hogy próbáljuk meg újra, nem akartam, de belementem, akkor még éreztem iránta valamit. 1 hétig ha tartott. én ott végleg leírtam magamban. Utána hónapokig nem találkoztunk, majd megint felkeresett, én elhajtottam, de ekkor már volt pasija. Valamikor tavaly ősszel megint megkeresett, elhajtottam, akkor már másik pasija volt, akivel most is együtt van. Én idén márciustól összejöttem egy lánnyal, és erre a volt barátnőm is rájött. Először engem zaklatott facebookon, sérelmezte a külsejét, én elküldtem a fenébe, de ezek után a barátnőmet kezdte zaklatni facebookon. Hiába tiltottuk le, ő új profilról megint irkált neki... Én ezt meguntam. Van a családban ügyvéd, egyelőre még nem szóltam neki, de ha nem áll le kénytelen leszek. Nektek lenne valami ötletetek? Fizikailag nem fogom bántalmazni azért, de itt a szép szó már nem használ.
2014. júl. 19. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jelezni ezt a facebook staffnak és kérd, hogy tiltsák le az IP címét.
2014. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!