Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden szingli a környezetembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szingli a környezetemből siránkozik egy társ után. Nekem öt fiú udvarol mégsem vágyom kapcsolatra. Miért lehet ez? Van még valaki így?

Figyelt kérdés

3 hónapja lett vége a másfél éves kapcsolatomnak,ami egyben az első is volt.

Akkoriban azt gondoltam,hogy nem baj, majd úgyis fog jönni más aki jobban fog szeretni engem, nem fog kihasználni, hazudozni és találok én jobbat.

Most hogy itt van/nak a lehetőség,sokan udvarolgatnak,jeleznek hogy lehetne több is barátságnál,de tele vagyok kétségekkel.

Hogy mi van ha újra olyan rosszul fogok járni?Mi van ha mégsem lesz jó a kapcsolat?Mi van ha megint elkövetem ugyanazokat a hibákat...mi van ha megint elfordulok a külvilágtól mint először?Most annyira más azóta, egy csomó embert ismertem meg,sokan keresnek,sok barátom lett stb.

Azon is gondolkozom,hogy először inkább megismerném nagyon jól őket...viszont ha elmegyek velük találkára és kiderül hogy nem csak egy fiúval megyek ismerkedés végett,akkor azt fogják mondani rám hogy milyen kis rib! vagyok aki csak játszadozik a fiúkkal(másnál volt rá példa)hiába nem küldenék semmi olyan jelzést feléjük.

Nem tudom mit tegyek egyszerűen. Jó lenne valaki akivel szerethetjük egymást,de közben meg félek is és rágódok az egész dolgon, nem tudom hogyan kezeljem a dolgokat.

Nem is tudom megmagyarázni ezt az érzést.

Remélem valaki azért megért esetleg volt ilyen helyzetben és tanácsot tudna adni, nagyon örülnék neki. 17L


2014. júl. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Murphy-törvény
2014. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már annak is nagyon örülnék, ha egy udvarolna nekem. :D

Meg kell tanulnod elfogadni, hogy nem minden pasi rendes, vannak nagyon jó fejek csak meg kell találni őket. Az hogy megismered őket, szerintem egy jó ötlet. :)

18L

2014. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a bőség zavara. Sokan udvarolnak tehát elegendő figyelmet kapsz és ez neked elég, a szexet pedig megoldod máshogy.

Majd, ha a kutyát sem érdekled akkor érteni fogod őket.

2014. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfiak néha azért r*bancoznak le egy nőt, mert az nem akar velük ágyba bújni. Érdekes logika, nem? Az ilyen véleményekkel tehát nem kell foglalkozni, mindegy, hogy egy fiú vagy egy lány hord el mindennek irigységből akár.


Ha célzott randizásról van szó, akkor ott többnyire mindkét fél találkozgat másokkal is, ez teljesen normális. Nem azért töltötök együtt időt, hogy már a jövőtöket tervezgessétek, hanem hogy megismerjétek egymást, és utána dönthessetek a továbbiakról.


Mégis úgy gondolom, hogy a nagy szerelmek akkor születnek, ha nem erőltetik. Ha még nem érzed magad késznek egy újabb kapcsolatra, akkor ne kezdj bele. Természetesen barátkozni lehet, csak ugye itt is fennáll a lehetősége annak, hogy félreértik a helyzetet.


Mindenesetre muszáj új embereket megismerni, mert így ismerheted meg saját magad is. Az utóbbi időben sokat változtál, és még nagyon sokat fogsz is. Mások segítségével felfedezheted, hogy mire nincs és mire van szükséged. És most ez a cél. Koncentrálj tehát saját magadra, ha kell, utasítsd el azokat, akik körülrajonganak, vagy ha jólesik, akkor élvezd ki a helyzetet.

2014. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!