Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvás-e a sz*pás?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint igen, szerintem meg nem. Nem tudja megmondani, hogy miért. A válasz kb. ennyi: mert az és kész - s baromira nem szereti csinálni.


Szerintem a világ egyik - ha nem a - legkanfasztikusabb dolga a szopi és persze a nyali. Ő sajnos nem így gondolja.


Olyanok (elsősorban lányok) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonlóképpen úgy gondolják, hogy a sz*pás az k*rvás s taszítja őket annak a gondolata, hogy egy kukit a szájukba vegyenek s azt kényeztessék, nemhogy az, hogy oda is élvezzenek. Miért gondoljátok így?


Kort ill. nemet írjatok légyszi!


F33



2014. júl. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

"legkanfasztikusabb dolga a szopi és persze a nyali."


Eeezt inkább ne.. ne így.. :DD

De amúgy semmi ku rvás nincs benne..

2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is az. Én se csinálnám a barátnőd helyében. Meg amúgy sem. 19/L
2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba berögzülés. Mivel az orális szex nem volt elterjedt a párkapcsolatokban kb 30-401 évvel ezelőtt, ezért a férfiak az ilyen vágyaikkal a prostituáltakat keresték meg, akik persze meg is csinálták, a feleségeknek meg ez mége gy ok volt, hogy ne csinálják, hisz ez az örömlányok sajátja, nem egy erkölcsös feleségé.
2014. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
29%
Nem qurvás, de nem is olyan hű de élvezetes ám, bárki bármi hazudik. Nem élvezetből csináljuk (mi lenne izgató egy méretes fallosz nyalogatásában?) inkább hogy a másiknak boldogságot okozzunk.
2014. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Miért fontos neked, az oka? Lehet, hogy megalázónak érzi, vagy esetleg piszkosnak. A szexben csak azt szabad és csak az a jó, ami mindkettőtöknek élvezetes.
2014. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Viszont az már eleve nem normális ha megalázónak tartja azt hogy örömet okozzon a barátjának :)
2014. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy nem fantasztikus csinalni? Kisse el vagy tevedve, ha azt hiszed, hazugsag, hogy jo csinalni. Egy rendes szopas (nem melytorok, az mas tema) igenis elvezetes, teljesen belemerulok abba, hogy a partner elvezi, plusz valtogatom a technikakat, en baromira szeretem csinalni. Egy kenyelmes poz kell hozza, aztan hajra.
2014. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
#2 De mégis miért tartod annak??? Ez volt a kérdés.
2014. júl. 19. 14:06
 9/46 A kérdező kommentje:
#4 Hogy mi az élvezet egy méretes fallosz nyalogatásában, azt nem tudom, mert magam nem csináltam. Viszont egy punci nyalogatása isteni, s nem csak a leány öröméért, hanem mert imádom csinálni, isteni érezni a punci illatát, ízét, egyszerűen foglalkozni vele egy földöntúli érzés. Ez alapján merem feltételezni, hogy van olyan leány, aki hasonlóképp vélekedik az általad említett fallosz nyalogatásáról.
2014. júl. 19. 14:10
 10/46 anonim ***** válasza:
25%
A második vagyok. És azért tartom annak, mert szerintem undorító. Vagy képzeld csak magadat a barátnőd helyébe. Te szívesen csinálnád?
2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!