Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Előfordult veletek hasonló?

Kapcsolatban életetek. Jól megvoltatok, de elkezdett komolyan vonzani benneteket egy lánybarátotok/ismerősötök, ahogy tetszik. Így inkább kerültétek a lányt? Vagy ti mit csináltatok?



2014. júl. 19. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban haver, velem most ugyen ez van :/
2014. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :/ És te mit fogsz csinálni? Vagy még nem tudod?
2014. júl. 19. 14:33
 3/10 anonim válasza:
100%

Hàt sràcok ez ciki..xd

de ha komolyabban vonzòdtok a lànyhoz a baràtnőitek érzéseivel ne jàtszatok!:) ha valami nem tetszik a kapcsolatban akkor mondjàtok meg neki. De elhallgatni szerintem nem tanàcsos:)

2014. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én amikor együtt voltam a volt barátnőmmel csak ő létezett számomra mint lány...szóval nem is néztem úgy lányokra mint jelöltekre...


21F

2014. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom hofy.mit fogok csinalni , szeretem a barátnömet, de a csaj nagyon ram tekeredett,(pasija ausztraliaban van cserediakkent)
2014. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ès te kèrdezö mit fogsz csinalni? :o
2014. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még én sem tudom...

Te beszélsz a lánnyal amúgy? Vagy hanyagolod?

2014. júl. 19. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Probalom hanyagolni csak regebben mar jartam vele :p(raadasul most osztalytarsam is :o)

De 1ève vagyok a barátnömmel nagyon szeretem ès nem akarom elveszteni

2014. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, hát akkor te úgy néz ki, hogy már döntöttél. :D

Mi köztünk nem volt még semmi...csak dumáltunk.

2014. júl. 19. 22:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyhogy en inkabb megtartom a barátnömet :)

a masik lanyt (akarmennyire is ram ven tekeredve,udvariasan elfogom hajtani :) )

2014. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!