Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan lányok és fiúk, akik a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egész nap frusztrál, mert van egy lány akit szeretek, de ő sajnos a barátnőjét szereti, illetve vonzódik hozzá, mert ő "Biszexuális" Ez egy kicsit zavar, mert ez nem normális dolog szerintem! Vannak ilyen személyek az ellenkező nemből is.. Az ilyen embereket sosem fogom megérteni.. Egy lány, hogy vonzódhat egy másik lányhoz és fiú a másik fiúhoz? :( Ez szerintem egy beteg dolog.. :/ Szerintetek nem az? F

2014. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Ezt el kell fogadni, mert ha megfeszülsz és fejreállsz is lesz ilyen. Nem betegség, csak ők így vannak kódolva. Felesleges ezen rágódni, gyűlölködni, idegeskedni- magadnak ártasz csak.
2014. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Egy nő jobban ért egy másik nőhöz, egy férfi pedig jobban ért egy másik férfihez. Genetikailag zsákutca a homoszexualitás, de nem tekintek rá betegségként. Legalább nem unalmas az élet.
2014. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
az azonos neművel szexelést beteg dolognak tartja a társadalom, de azonos neműt szeretni az nem olyan nagy bűn
2014. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkitsem megbántani, de ez véleményem szerint egy betegség... Ez nem természetes...
2014. júl. 19. 14:47
 5/49 anonim ***** válasza:

Ez genetika, nem tehetnek róla, hogy ilyenek, mint ahogyan te sem tetetsz arról, hogy a lányokhoz vonzódsz.

Persze olcsó kifogásnak tűnhet, amit írok, mert manapság mindenki mindet a génekre fog, de ez sajnos tényleg így van.

Hogy alátámasszam, a homoszexualitást már megfigyelték más emlős állatoknál is, mint a zebrák, gorillák, zsiráfok, és még rengeteg más helyen is előfordul ez a természetben.

Nem baj, ha nem érted meg őket, valószínűleg nem képes rá túl sok ember, de fontos, hogy elfogadd őket, mert mert ők is legalább annyira emberek, mint te, vagy akárki más.

2014. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
engem meg lepedofiloznak, mert formás, fiatal tini lányokhoz vonzódom leginkább, szerintem ez is beteges, szóval komolyan nem is értem, hogy miért elfogadottabb manapság a homokosság,mert szerintem is akkor már az is betegség, sőt inkább ez a betegség, mint az, hogy én fiatal, termékeny tini lányokhoz vonzódom
2014. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
52%

"ez véleményem szerint egy betegség"


Nem állsz távol az igazságtól.Igazából a populáció kontrollálása miatt létezik valószínűleg.Főleg az embernél, mivel nincs természetes ragadozója, és borzasztó ütemben szaporodik.

2014. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz, de normális ember nem vonzódik a saját neméhez..
2014. júl. 19. 14:51
 9/49 anonim ***** válasza:

Naaaa.... ez nem normalitás kérdése! Meg a normális... a mai világban mi az, mi nem az? Van egy nagy társadalmi gondolat, amibe sokan belesimulnak, néhány ellent mer mondani. Egyiknek ez a normális, másnak az. De a homoszexualitás, biszexualitás nem érdemli azt, hogy "nem normális".

Így születtek, nem tehetnek róla! Nem betegek. Normálisak. Emberek. Az, hogy ők az ágyban meg mit csinálnak, kivel-ő dolguk. Egy hetero kapcsolatba sincs senkinek joga beleszólni, hát a másikba sem. Ha ők így boldogok... nekik is egy életük van.

2014. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

"Értem amit írsz, de normális ember nem vonzódik a saját neméhez.."


Ha ezt állítod, akkor nem érted, amit írok.Nem mondhatod, hogy nem normális, nem ő választotta magának a szexuális hovatartozását, mint ahogyan te sem.

2014. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!