Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Singliként boldogabb az ember, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Társas lények vagyunk, és én sinliként magányos vagyok viszont, singliként még lehet valahogy boldog az ember, nem igaz? vagy ez csak hiú ábránd h az lehet valaki singliként?

#sinlgi
2014. júl. 19. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos ideig, de a két érzés nem hasonlítható össze egymással. Olyankor van kire támaszkodni, megérti minden gondod a partnered stb.
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

'Olyankor van kire támaszkodni, megérti minden gondod a partnered'


Ez van a filmeken. Az életben pedig ez úgy néz ki hogy otthon tartasz egy személyre szabott ellenséget.

Sokkal jobb szingliként élni, ettől még a társaságról nem kell lemondani.

2014. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyedüli életnek vannak előnyei és hátrányai.

Előny számomra: nem kell senkinek megfelelni, beszámolni,igazodni hozzá. Hátrányok: minden háztartásbeli és egyéb rám marad, nincs kivel szexelni állandóra(alkalmi meg nem kell),összebújás és ketten alvás hiánya.

Mindenki el döntheti melyik jobb neki. A szerelmes embernek sem jobb az egész élete, csak a szerelem és a szex változik...

2014. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hát, én boldogabb vagyok mint valaha is voltam és szingli vagyok!

Gondold csak el, azt csinálsz amit akarsz anélkül,hogy valaki beleszólna, nem féltékeny senki rád, nem vagy lekötve, sokkal több időd jut arra amit szeretsz csinálni így úgy alakítod az életed ahogyan csak szeretnéd, nem vagy lekötve,nem kell máshoz igazodj,szabadon bulizhatsz és ismerkedhetsz, új barátokat,ismerősöket szerezhetsz s nem kell attól félj,hogy jaj mit mond a párod ha ezzel és azzal beszélsz és ismerkedsz,így szabad vagy,feltétel nélkül.Sok emberrel érezheted jól magad és az új ismeretségeknek köszönhetően könnyebben megtalálhatod majd a nagy Őt,mintha valakivel leragadnál csak azért hogy ne legyél egyedül. Ki kell élvezned az élet minden percét és egy másodpercig se szomorkodj.És így a barátaiddal lesz időd még szorosabbra fűzni a kapcsolatotokat,így nem kell attól félj,hogy nem lesz lelki támaszod akihez bármilyen problémáddal fordulhatsz.

És még sorolhatnám,de ennyi szerintem elég lesz :D Légy vidám és élvezd ki a lehetőségeket.

Üdv,egy szingli lány.

2014. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szingliként boldog párokat látsz, kapcsolatban boldog szingliket :D

a kettő közti határon vagy a legboldogabb.

2014. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szingli élet mindent überel nálam. Amúgy én akarok lenni az új Alexander Supertramp. :)
2014. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!