Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átvert vagy lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert vagy lehet belőle komoly kapcsolat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval a minap egy szórakozóhelyen.Elkezdtünk beszélgetni,először minden jól ment ahogy kell,aztán rákérdezett arra hogy van-e barátom.Mondtam neki hogy nincs hanem csak laza kapcsolatban vagyok egy barátommal.Erre kiakadt hogy én leirtam magam és hogy ő ezt nem tűrné el.Én mondtam neki hogy ez csak időleges amig nem jön az Igazi.És mondtam neki hogy inkább értékelhetné az őszinteségemet.1,5órán keresztül veszekedtünk,sírtam ki voltam bukva.erre elment de egy másik teremben kb 2 percre rá össze találkoztam vele oda mentem hozzá újra elkezdtünk beszélgetni és mondtam hogy elmegyek mosdóba,azt mondta hogy megvár.Így is lett.Aztán elindultunk haza felé,mondta hogy kikisér a buszhoz,aztán mondta hogy ha akarom mehetünk hozzá és hívott egy taxit.Átmentem hozzá aztán pár óra múlva haza jöttem.Kérdeztem tőle hogy beszélünk-e még vagy fog-e hivni,azt mondta hogy igen.Csak manipulált és kihasznált vagy alapozhatok rá hogy talán komoly kapcsolat is lehet belőle?Nagyon megfogott ez a fiú...
2014. júl. 19. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
dugni akart csak, de nem jött neki össze!
2014. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha a következő randin rábukol a kolbászra, esetleg lehet valami...
2014. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de összejött neki....csak annyira ellentmondásos amit mondott és amit tett...ha leirtam magam miért volt még velem 1,5órát?és miért várt meg amikor elment előtte egy másik terembe?nyugodtan leléphetett volna amig mosdóban vagyok
2014. júl. 19. 16:57
 4/25 A kérdező kommentje:
ráadásul már az összes haverja elment haza.csak ő maradt ott velem...aztán mondta újra hogy leirtam magam és hogy ő most megy és hogy vigyázzak magamra.aztán bement egy terembe és megállt a pultnál.egyszerűen nem értem mire jó ez igy...
2014. júl. 19. 17:00
 5/25 anonim ***** válasza:
Azt a pár perc várakozást megérte neki, hogy megdughasson. Kíváncsi volt rá, hogy utánamész-e. Bejött neki.
2014. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nem vert át, csak kihasznált, ennyi, szerintem felejtsd el.
2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Látta, hogy egy szar kis ribi vagy, akit meg fog tudni fektetni egy pár órán belül.


(Mint minden ilyen, aki egy "barátjával" van "laza kapcsolatban"...)


Nem tudom, ő hogy van vele, én nem terveznék ilyen szarokkal, mondjuk nem is nyúlnék hozzájuk, hiszek benne, hogy normális nők is vannak :)

2014. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
aztán mikor elmentem tőle megkérdezte hogy haza megyek-e mert úgy mondja a taxisnak a cimet.és mondtam hogy nem mert kell 1-2 cucc nekem amit haza kell vinnem a "barátomtól".erre megsértődött ill láttam rajta hogy mintha ki lenne akadva rajta...
2014. júl. 19. 17:10
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se szar se ribi...De a te intelligencia szintedet elnézve nem lehetsz egy túl művelt illető...bár látatlanba nem itélkeznék senkiről...Két mondtaból nem lehet lemérni hogy ki milyen...Hazudnom kellett volna talán?megjátszani magam?Sok lány lehet tényleg ilyen de én az őszinteségre és a bizalomra esküszöm...ha tudom hogy kitől mit várhatok zsákba macskák és buktatók nélkül..nem tudom miért akkora luxus ebben a mai világban őszintének és gerincesnek lenni...
2014. júl. 19. 17:14
 10/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én szétteszem a lábam de 1000x hűségesebb vagyok a páromhoz akit szeretek mint azok a nők akik megjátszák magukat fondorlatosak számítóak és cselszövők
2014. júl. 19. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!