Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap elment iszogatni és ma azt mondta nekem, hogy találkozott egy csajjal, aki bejött neki.

2014. júl. 19. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott akkor lehetett bármi...
2014. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az hogy...Az ágyban kötöttek ki..
2014. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem vak és találkozott egy olyan lánnyal aki bejött neki :)

Olyan nincsen, hogy ha járunk valakivel nem tűnik fel ha nekünk tetsző ember jön szembe :)

2014. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ezt nekem miért mondta el? Persze az sem lenne jobb, ha titkolózna, de ma például nem is beszéltünk többet.
2014. júl. 19. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert egy korrekt ember.
2014. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az sem lenne jó ha nem mondja el miért nem beszéltetek ma többet?

Ugye tudod, hogy legközelebb biztosan nem is fogja elmondani? Mivel látja, hogy ebből "gáz van" nem fog szólni semmit.

Biztos lehetsz benne pedig h. minden héten lát olyan lányt aki bejön neki. Miért mondta el? Gondolom beszélgetés közben ezt is megemlített fél mondatban. Nem eléd állt mintha nagy hírt akarna bejelenteni: észrevettem más nőt is :D Nem gondolta, hogy kiakadsz, nem gondolta, hogy titkolnia kéne. Hála neked most már fogja :)

2014. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem beszéltünk ma többet, mert nem volt rá alkalmam. (melo stb)
2014. júl. 19. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elmondta, hogy bejött neki, akkor akár lehetett is volna valami vagy akar tőle valamit.

Ha csak úgy tetszik neki valaki, de nem érdekli, akkor nem lett volna jelentősége és nem mondta volna el.

Legalábbis én nem szoktam közölni a barátommal, ha látok egy helyes férfit valahol.

2014. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értsd: te csak átmenet vagy,más csajokat is nézegetek. ha találok jobbat,lépek.


sztem előzd meg.

2014. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is. :(
2014. júl. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!