Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki első nagy szerelméve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki első nagy szerelmével szakít (első kapcsolat egyben), és nem iszik nem eszik napok óta, szó szerint 1 falatot sem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és már fáj a hasa, ájulgat el
2014. júl. 19. 17:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyen valamit!
2014. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de nem akar

és nem is lehet belé rakni egy falatot sem

2014. júl. 19. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nincs egy kicsit sokkos állapotban, mert olyankor erélyesnek kell lenni.
2014. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vasárnap óta ilyen

egésznap sír . Semmi se jó.

Fiúval probáltunk beszélni, de nem érdekli.

2014. júl. 19. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:

én ilyenkor 20 órákat aludtam, szintén nem nagyon ettem ittam...egyedül akartam lenni...az elején egyedül jó lenni kicsit szerintem...aztán a legjobb ha valaki kizökkent kicsit...tehát türelmesen végig hallgat és megért!!!(fontos, hogy nem csak hallgat hanem jelét adja, hogy megérti a fájdalmat és segíteni akar)...és persze a szeretetre van ilyenkor szükség...


21F

2014. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kid a ember?



Adj neki ket pofont es megahoz ter,vagy pszichologus...

2014. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tudatni kell vele, hogy vannak akik szeretik és ott vannak neki!
2014. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez legalabb jo fogyokuras modszer.


Na jo eleg a cinikus kommentbol.


Szerintem elmennek vele autokazni es valami jo kajaldaba megetetnek vele valami jo kis husus fogast.


Vagy nezzetek meg egy emlekmuvet... rajon,hogy van rosszabb is mint ez.

2014. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látom is sokan nem értik meg mi a baja...lelkileg össze van törve nem a kaja meg a pia fontos neki!!!! addig örüljetek amíg nem érzitek át mit érez most...mert akkor rájöttök milyen hülyeségeket írtatok...
2014. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!