Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » BELÉMszeret de ha meglát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BELÉMszeret de ha meglát elhajt. Miért?

Figyelt kérdés

Internetes társkereséskor nem egy alkalommal fordult elő, hogy hosszan beszélgettem 1-1 lánnyal hetekig és mikor küldtem fényképet többet nem jelentkezett.


Aztán próbálkoztam olyannal (tudom aljas dolog), hogy nem a saját fényképemmel, de a saját személyiségemmel ismerkedtem és sok hetes beszélgetések után 10-ből 10 esetben összejött volna a randi, volt olyan lány aki meg is irta, hogy egyszerűen belémszeretett.


Miért van ez? Mármint úgy értem, nem miért előnytelen a külsőm, hanem hogy ha valakit a személyisége alapján megkedvelünk akkor miért egy fénykép alapján itélünk mégis esélyt sem adva a másiknak?


2014. júl. 19. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen utóbbi esetben nem mentem el a randira egyszer sem, ennyire aljas azért nem vagyok, hanem valamilyen indokkal mindig lemondtam, mert úgyis tudtam volna, hogy ha én megyek oda elhajtana a csaj.
2014. júl. 19. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:

csinálj egy jó képet magadról, egy előnyöset és akkor nem lesz gond :) azt ne kérdezd, hogyan nekem sincs jó képem :D amit csináltam társkeresőre arra azt mondják, hogy a való életben 10x jobban nézek ki :D


21F

2014. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert amikor leírod, hogy pl. 185 cm magas vagy, barna hajú, barna szemű, ráadásul cuki vagy és okos is, akkor a leányzó odaképzeli pl. Jay Ryant, vagy egy hasonlóan jóképű pasast. Mert az ember ilyen, szeret álmodozni és a netes társkeresés egyfajta ébren álmodozás. De aztán elküldöd a képet, ami visszarángatja a földre, rájön, hogy mégsem szerelmes és kergeti az álmokat tovább. Nekem több netes pasim is volt, szám szerint 3, minddel hosszú kapcsolatom volt (több, mint egy év), volt, amelyik távkapcsolat, de volt, amelyik ott lakott, ahol egyetemre jártam. Végül mindnél beláttam, hogy tulajdonképpen csak azért vagyok velük, sőt, egyáltalán azért szedtem fel őket, mert kényelmes volt és nem volt jobb. A férjemet egy közös ismerősünkön keresztül ismertem meg, és egészen más volt így összejönni valakivel, mint cseten, pedig még a csetes korszakom előtt is volt 1 pasim, akivel személyesen jöttünk össze... De ő is csak szamár volt a ló helyett.
2014. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!