Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek szokott ilyen lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek szokott ilyen lenni? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor szerelmesek vagytok, Rá gondoltok és bármit is csináltok abbahagyjátok egy pillanatra mert eszetekbe jutott Ő?!
2014. júl. 19. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

abbahagyni... lehet vagy lassabban csinalom, esetleg ha beszelgetek kihagy az agyam par pillanatra :)


csak utana elszomorodom, mert tudom, hogy Ő nem gondol rám :'(

2014. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerős..:)
2014. júl. 19. 19:53
 3/3 anonim válasza:
Mindig... :( Állandóan rá gondolok, és azután velem is az van, hogy rájövök mennyire viszonzatlan ez az egész, főleg, mikor nekem ecseteli, hogy kit mennyire szeret, mert a legjobb barátja vagyok. Egy nagy ölelés mindkettőtöknek. :) <3 15L
2014. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!