Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a szerelmemmel járjunk? Mármint hogyan érjem el, hogy tetsszek neki?

Figyelt kérdés

Idióta válaszolók menjenek át egy másik kérdésre, kérlek! :)

L/15


2014. júl. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismered a fiút, mármint szoktatok beszélgetni vagy egyszerűen csak tetszik neked valahonnan?
2014. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő a legjobb barátom, szinte mindennap beszélünk. :) csak a gond az, hogy nemrég szakított a barátnőjével, aki mellesleg az én barátnőm is... :/
2014. júl. 19. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen beszéld meg a barátnőddel, hogy nem lenne-e baj (persze csak akkor ha számít neked a ti barátságotok).

Lényegesen könnyebb ha ismeritek egymást, bár szerintem teljesen az alapoktól kell majd újraépíteni a kapcsolatotokat. Fontos, hogy ott legyél neki így a szakítás után. Mondhatnám, hogy csinálj ezt, meg azt és akkor biztos beléd szeret, de erre nincs garancia :/ Szóval igazából csak annyit tudok mondani, hogy add önmagad és próbálj meg neki olyan jeleket küldeni, amik egyértelművé teszik számára, hogy te többet is el tudnál vele képzelni mint barátság

2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de nem az én súlycsoportom. Nem vagyok gyönyörű, nincs tökéletes alakom... és az a baj, hogy sajnos biztos vagyok benne, hogy nem jönnénk össze, mert nem tetszem neki. És akkor még a tény is ott van, hogy a barátnőm még szereti, és nem merem neki ezt az egészet elmondani, mert félek, hogy megharagudna rám, vagy akármi. :( Erre tudsz mondani valamit?
2014. júl. 19. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de é 5 éven keresztül rajongtam egy srácért, akivel heti kapcsolatban voltam.. Azóta is alig tudtam megérteni, hogy az ilyet nem lehet senkire ráerőltetni.

Kedves volt velem, nagyon jóban voltunk, de egyszercsak lett egy párja, akivel évek óta boldog... Én pedig kerestem mást, akit egyébként nagyon nagyon szeretek.


Ezzel a történetemmel csak azt akarom mondani, hogy érdemes szolidan tudtára adni a dolgokat, mindig mellette lenni, csinosan öltözködni, mindig meghallgatni, DE EGY DOLOG FONTOS: ha nem jöttök össze, az nem a te hibád... egyszerűen egy kapcsolat vagy kialakul kis rásegítéssel, vagy nem.


Azért soksok sikert! :))

19/L

2014. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm. :)

nem fogom ráerőltetni egyáltalán nem.

csak félek, hogy a barátnőm kiakad, amiért ez történik.

de nem most akarom. hanem majd, amikor elfelejtik egymást.

az úgy oké?

2014. júl. 19. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már "elfelejtették" egymást az úgy oké tud lenni :) Szóval az én barátom is tetszett a barátnőmnek, sőt még hajtott is rá (mármint a barátnőm), de nem lett belőle semmi, aztán a srác elkezdett közeledni felém. Én tisztáztam a barátnőmmel, hogy nekem ő fontosabb mint az akkor még számomra vadidegen srác és ő elfogadta. Szóval ha úgy nézzük így derül ki, hogy mennyire vagytok jó barátok, hogy a saját érdekét háttérbe tudja-e szorítani a te boldogságod érdekében :)

Azon meg nem kell aggódni, hogy nincs tökéletes alakod és nem te vagy a legszebb lány :) Megint csak saját példa, teljesen átlagos, sőt kislányos arcom van és alacsony is vagyok, mindemellett nem szoktam a társaság középpontjában sem lenni és az osztályomon kívűl max 4 ember tudja csak a nevem. De mégis megynyertem a suli egyik legkelendőbb srácának a tetszését. Szóval lehet, hogy nem tartod a súlycsoportodnak, de attól még lehet esélyed :) Sőt, ha neki nem is tetszel attól még lehet miatta fogsz találni magadnak egy párt :)

2014. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a peldat, meg mindent. :) mivel a fiu a legjobb baratom, es nem tud semmit (ami jo is) beszelunk szinte mindennap. Es nem, egy kicsit sem tetszem neki, egy masik lany viszont annal inkabb... szuper. Mindegy, azert koszonom a valaszt, es bocsi az ekezet hianyert.
2014. júl. 21. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!