Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnam nyugtatni a baratnomet h ne feljen a szextol?

Figyelt kérdés
Mar lefekudtunk parszor,7honapja vagyunk egyutt, de meg mindig fel. Reg nem fekudtunk le, mar vagy 3 honapja vagy tobb is van mert nem akarja, fel. Elfogadtam persze, de mint minden ferfinak szuksegem is van ra :) Mit mondhatnek neki amitol akarna?

2014. júl. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

addig nem félt.. tehát valamelyikőtökkel nem stimmel valami

1, egészségügyi vagy akármilyen intim baja van és titkolja

2, iszonyatosan béna voltál és már nem is vagytok együtt csak azt mondja,mert kell neki a lelki támasz

2014. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most így hirtelen az jutott eszembe h én talán megpróbálnám sűrűn kielégíteni orálisan és kézzel, hátha attól jobban megkedvelné és rákapna az erotikára. de ezt már gondolom próbáltad :]
2014. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy nem dugod meg többet. ha akkor se akarja, akkor annak annyi.
2014. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet velem van a baj? Mondjuk nem panadzkodott :) de lehet nem mondana el :)


Persze, a kezem tobbet jart benne mint a peniszem, de meg igy sem ertem el.

2014. júl. 19. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Es nincs semmi intim baja,se neki, se nekem
2014. júl. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!