Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem látja hogy fáj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nori188 kérdése:

Miért nem látja hogy fáj? (helyesírási hibákért bocsi. )

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt egy férfival aki 8 évvel idősebb nálam, és elég zűrös múltja van. rengeteg volt barátnő de egyiket sem vette komolyan. Mindenkivel csak játszott és aztán elhagyta őket. az idő múlásával egyre jobban kezdtem vonzódni hozzá és beleszerettem a mindenemmé vált de sajnos én sem voltam kivétel akárhányszor találkoztunk más lányokat bámult és dícsérte őket a telefonjában rengeteg kép volt más lányokról de mindezt elviseltem mert nem akartam hogy elhadjon nagyon sokszor megcsalt hazudott féltékenykedett veszekedett velem holott pedig nem tettem semmit egyszer eldobott aztán visszaszerzett sokat szenvedtem és sírtam de ennek ellenére tovább szerettem őt néha ha jó volt hozzám ha életet öntött belém újra elvette azt de mindmáig szeretem rengetegszer próbáltam a tudtára adni hogy szeretem és hogy fáj.. de valahogy nem értette meg mit csináljak nem akarom elveszíteni? :(
2014. júl. 19. 23:32
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
100%
minek futni olyan szekér után ami... amin több utas is van :)
2014. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

srácnak ez jó. miért változna meg?

ezek szerint neked is jó, mert még vele vagy. mi a probléma?!

2014. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tipikus hülye nő vagy normális pasi nem kell akkor így jártál szenvedjél csak az való neked :D
2014. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen micsoda fordulat! Összejöttél egy megbízhatatlan emberrel és nem változott meg!
2014. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok egyedülálló pasi van. Miért kell egy olyan

után futnod, aki lépten nyomon megcsal/hazudik?


Szokták írni, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom. Oké,

te abban bízol, hogy megváltozik, nem pedig benne, de

nem ezt takarja a mondás :)


Hidd el, találhatsz nála sokkal-sokkal jobbat is.

2014. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttem vele nem tudtam hogy ő ilyen.. Mikor megtudtam akkor meg már késő volt mert bele szerettem.. szerintem is reménytelen ez az egész csak nem tudom magam elképzelni nélküle.
2014. júl. 19. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig képzeld el, mert ha nem most, késöbb tör rád, hogy

hoppá, már 40 éves vagy, még mindig egy olyan pasi után

futsz, aki nálad 15 évvel fiatalabb nőkkel randizik, és

végén majd valamelyikért ki is fog dobni.. Akkor még rosz-

szabb lesz neked..


Ha az én barátnőm csalna meg, akár 1x is, olyan törést o-

kozna, hogy a szerelem egy pillanat alatt megszűnne....

Lehet, hogy részedről ez inkább kötődés-megszokás, de nem

szerelem?


Ne legyél nyuszi, lépj időben...

2014. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!