Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok a dolognak egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok a dolognak egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy érzelmes srác, aki randira hívott.

Annyira más, mint az előző barátaim. Valahogy mindig uralkodó, karakán pasijain voltak. És őszintén szólva (én is az vagyok. Nem hiszem, h tudnék azzal valamit kezdeni, h egy fiú (férfi) meg akarja hallgatni az érzelmeimet, na az még haggyán, de amikor azt mondja, h nem ciki, ha sír valaki... megijeszt. Persze számomra is fontosak az érzelmek, de az első beszélgetésünkkor ez erős téma.


Félek, h később én leszek az erősebb, és ő lelkileg instabil ember.


2014. júl. 20. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval te abban méred az erősséget és szerinted azért instabil, mert nem fél kimutatni az érzelmeit és ha sírnia kell, akkor nem fogja vissza. Nagyon gratula. Igazi hülye vagy.
2014. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ettől még nem instabil ember! Első randi volt, tehát adj esélyt, hogy megismerd! Mi az, hogy nem tudnál azzal mit kezdeni, hogy egy fiú meg akarja hallgatni az érzelmeid ?! Olyan kell, aki sz*rik rád?
2014. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rank 1 retardáltál van dolgunk. Ehhez hozzá sem lehet szólni.
2014. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsokepp erdekelne hany eves vagy, hogy pontos valaszt tudjak adni.
2014. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínű nem éreznéd jól magad mellette. Neked olyan pasi kell aki megaláz és szarik az érzéseidre. Megkefél és ennyire tart.

Ezzel nincs semmi baj, de pont ezért nem jönnél ki jól egy ilyen sráccal, nem tudná megadni amire vágysz.

2014. júl. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nektek lányoknak semmi sem jó, Ha agresszív ha nem ha kedves ha nem ha okos ha nem ha kedves, értelmes ha nem stb... Akkor milyen legyen egy fiú amit el tudnátok fogadni? legyen inkább erőszakos aki ad neked egy pofont ha valami nem úgy tetszik neki ahogy akarja ?? Vagy legyen olyan aki mindennap más csajjal van és bunkó módon beszél egy lánnyal?? Vagy legyen parancsolgató típus az se lenne jó... Áhhh én ezért nem csajazok inkább magányosan meghalok. 22/f
2014. júl. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os es mas pasik! Osszetevesztitek a ferfiassagot az agresszivitassal.

Igenis egy pasi attol jo pasi, ha nem pincsi mod ugral korbe meg a kedvesseg nem azt jelenti, hogy allandoan kinyitja nekunk az ajtot. Legyen hatarozott es alljon ki magaert.

2014. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még személyesen nem találkoztam vele.Viszont szinte minden nap ír egy levelet. És kéri, h találkozzunk


Nyilván én is szoktam sírni, vagy lelki dogokról beszélni, de egy kicsit furcsa, h egy teljesen ismeretlen embernek ilyeneket írnak.Nekem ehhez egy bizonyos szintű ismeretség kell. Nekem egy első randi előtt nem normális, ha rámöntik az érzelmeket.


30 éves nő vagyok.

2014. júl. 20. 01:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd,nem hozzádvaló.
2014. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy randit meger, de az ilyen ferfiaktol az elkovetkezendokben is erzelgoskodesre szamithatsz. Aztan oszinten most kinek hianyzik, hogy minden nap a vallan sirja ki magat valaki.
2014. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!