Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura, ha nem vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Nem szoktam amiatt féltékenykedni, ha a párom megnéz az utcán idegen nőket, néha még meg is beszéljük, csinos volt e a csaj.

Ma a strandon egy nagyon szép vörös hajú csaj adta neki vissza a labdát, de ő annyira nem figyelt rá, csak megköszönte.

Nekem feltűnt, hogy a lány mennyire megnézte a párom, még hátra is fordult utána.

Párom reakciója: "Fenébe, én meg nem figyeltem! Na, ha legközelebb erre jön, megnézem magamnak"

Aztán nevettünk.


Már megszoktam, hogy bámulják a csajok (hogy ő is őket, az már természetes), nagyon szép pasi.


Mások viszont furcsálják, hogy hogyan tudom ezt ilyen nyugodtan kezelni.


2014. júl. 20. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ez csak humor, nem kell felvenni
2014. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az.
2014. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem egy magabiztos egyén nem féltékeny. Legyen nő vagy férfi, féltékeny csak akkor lehet valaki ,ha nem biztos magába vagy rossz a kapcsolatuk. Akit meg igazán szeret az ember amúgyse se börtönözheti be.

Egy férfinál normális, ha megnéz egy tényleg vonzó nőt. Bár fura, ha ezt nyíltan megjegyzi a párjának ,de legalább őszinte és nem titkon somfordál.

2014. júl. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek!
2014. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!