Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hét alatt megutálhatjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét alatt megutálhatjuk, azt akit szeretünk?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, h szeretek egy lányt, de elment nyaralni meg stb és azóta nem találkoztunk, csak facebook chaten beszélgettünk, ahol kb illendőségből válaszolt néha egy smájlit. Még nem járunk, meg semmi de esélyesnek tűnt, h vmit érez irántam és lehet, h ő utált meg ez alatt a 2 hét alatt vagy én őt. Nem tudom eldönteni, hiányzik, de már valahogy nincs kedvem találkozni se vele... facebook chat meg off. mi a francot kezdjek az ilyen helyzettel?

2014. júl. 20. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
en is beszelgetek egy csajjal.......De sose ir ram szinte....Az agyamra megy mar.
2014. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem derült ki a kérdésedből, hogy mért utáltad meg???

Hátha tudok segíteni :)

2014. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos, h utálom. csak idegesít, h hiányzik, szeretem és mégis kezdem megunni, mert csak szenvedek így és a szenvedést utálom, de ha miatta szenvedek, akkor őt utálom vagy a helyzetet?
2014. júl. 20. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A világot utálod. Kamasz vagy, és ez teljesen természetes.
2014. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!