Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hóditsam meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Be jövök neki meg minden. 3 hete jártunk, 3x találkoztunk,, mire tegnap szakított, arra hivatkozva, hogy nem eléggé szerelmes belém. De szerintem ez hülyeség, mert ahhoz több időt kellene hagynia magának. De én őt szeretném. Hogyan hóditsam meg?
2014. júl. 20. 09:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És azért hogy még nem eléggé szerelmes belém nem illünk össze. Szerintem meg összeillünk és ahhoz több idő kell.
2014. júl. 20. 09:30
 2/10 anonim ***** válasza:
akk adj egy kis időt neki, ő dönt :)
2014. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalmat sose alakíthatod ki észérvekkel: "Szerintem meg összeillünk"

Ha nagyon szorítod, olyan lesz mint a hal, jobban kicsúszik a kezedből.

2014. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne keressem egy darabig?
2014. júl. 20. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy te szeretnéd folytatni, de ne akaszkodj rá.

Őszinte leszek, esélyes, hogy nem tetszel neki, és felesleges érte harcolni, mert ezt nem csak kifogásként mondta.

2014. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, nem is ir, azóta párszor fügesztette is magát fészen. Többször is mondta hogy tetszem neki. Múlt héten meg azért szakított, mert félt hogy olyan vagyok és amint megkapom ki fogom dobni. De akkor másnap este már visszatért hozzám. De most nem tudom mit csináljak :S mindig ő jár a fejemben.
2014. júl. 20. 09:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy hullám hosszon is szoktunk lenni. Mindig jól érezzűk magunkat.
2014. júl. 20. 09:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Megint függesztve van. Miért függeszti magát ha komolyan gondolja ezt a szakítást?
2014. júl. 20. 09:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Valaki?
2014. júl. 20. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha tényleg tetszik egy srác, nem akarok vele szakítani.

(Ne légy hülye.)

2014. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!