Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nincs senkije?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves férfiről van szó. Én 4 éve ismerem, ez idő alatt biztosan nem volt komoly vagy tartós kapcsolata. Annyira közeli kapcsolatban nem vagyunk, szóval azt nem tudom, hogy egyébként alkalmiak vannak-e. Mi csak párszor beszélgettünk még régebben, de nagyon normálisnak tűnik, okos, értelmes, művelt és nem mellesleg elég jól néz is ki, valószínűleg annyi nőt kaphatna magának, amennyit akar. Egyébként anno eléggé úgy tűnt, hogy érdeklődik irántam ő is, de aztán valahogy mégse hozott ki az egészből semmit. Tehát szerintetek miért lehet az, hogy ilyen pasinak nincs senkije évek óta?
2014. júl. 20. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki vág fel a hódításaival vagy a komolynak induló kapcsolatival..
2014. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tippek:

-meleg

-független akar maradni

-meggyötörték és tanult belőle

-későbbre tervezi a komoly kapcsolatot

-valami lelki frusztráció miatt nem mer próbálkozni

2014. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.

-Egyszerűen csak fél nyitni a nőknél (igen van ilyen annak ellenére, h jól néz ki, sikeres, stb.) pl. valamilyen gyerekkori sérelem miatt.

-Nem akar kapcsolatot.

-Akar csak számára megfelelő nőt nem talál.

-Alkalmi kapcsolatai vannak.

-Szeret valakit, akit nem kaphat meg.

-Csalódott a nőkben.

-B*zi.

stb.

2014. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fél vagy nincs, aki érdekelné.
2014. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azért,amit leírtál.Az ilyen tulajdonságokkal rendelkező személyek általában nem kellenek a nőknek ilyen egyszerű.
2014. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Addtál neki jeleket,hogy bejön számodra?



Egyébként én is ismerek egy hasonlókorú

pasit,akinek kiderült alkalmi kapcsolata van!

2014. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!