Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megsertodhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsertodhet a csaj ha nem bizom benne?

Figyelt kérdés
Multkor volt egy oan amikor kinnt voltunk es massal beszelgetett egy gyerek naon ravolt kattanva,de nem szoltam semmit,de latta rajtam,h feltekeny vok meg,h nembizom benne azota meg elegge megvaltozott kerdeztem tole,h mi a baj,de azt mondja semmi,de tom,h vmi nincs rendben :S sztetek megsertodhetett ezen?
2014. júl. 20. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy neheztel.

Azt szokták mondani, hogy a bizalom egy kapcsolta alapja.

2014. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tudnál írni, akkor válaszolnék is.
2014. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#kettes -II-


és senki sem bírja, ha éreztetik vele a bizalmatlanságot. flegmázás helyett nyugodtan elmondhatod neki, mit érzel.

2014. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendesen irtam csak ekezetek nelkul :D egyebkent kosz a valaszokat :)
2014. júl. 20. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Tele van helyesírási hibával, + ezek a naon, oan ...

De oké, te tudod jobban, akkor tudd is a választ a kérdésedre.

2014. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek szlengek,mint az angolban a you helyett a u :D
2014. júl. 20. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!