Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnömel ma összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömel ma összevesztünk és ő tökön rúgott engem erőből, de már megbánta és bocsánatot kért, és azt mondta engesztelésül teljesiti egy kivánságom, akármit, mit kérjek töle szted?

Figyelt kérdés
van valami jó ötletetek? Azt mondta bármit kérhetek tőle

2014. júl. 20. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen van.

Kérd meg, hogy soha többé ne kerüljön a szemed elé. (aki egyszer üt/rúg máskor is fog)

2014. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
meg egy lány(szex 2 vel)
2014. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kakashere pörköltet.

Tökös-mákos rétest.

2014. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát, van ott azért elfojtott agresszió és a kezelésének problémája... Szerintem hanyagolni való a csaj.
2014. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy soha többé ne legyen hozzá semmi közöm, mert ha egyszer megtette, akkor máskor is meg fogja tenni. A bocsánatkérés alap, de ilyenre már nem mentség.
2014. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért kérj tőle valamit előtte, és csak utána rúgd ki.
2014. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
tapasztalatból rúgnám ki a pcsába
2014. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A Atlético becsmérlése, a főztöm kritizálása és a tökön rúgás a 3 megbocsáthatatlan vétek a listámon, szóval kívánságom annyi lenne, hogy még reggel fél nyolc előtt pakoljon össze és távozzon.
2014. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ramcsiii ***** válasza:

:D Tudom nem nevetséges..de most ez az..elképzelem a jelenetet..

Megbántottál?!Nesze neked..

Hát annyira nem lehetsz rosszul ha ezt megbocsátod neki..és még engesztelést is kérsz..mert amint láthattad sokan irták hogy már otthagyták volna a lányt..de te nem tetted.

2014. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám mint az előző válaszolók, de inkább nem ismétlem őket.

Ha már abban a korban vagytok, akkor az ágyban büntetsd meg. Vagy pedig szájjal gyógyítsa meg fájdalmas helyet. :D

2014. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!