Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 22+ évesen randiznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 22+ évesen randiznak, mikortól tekintenek úgy a másikra, mint a párjukra, hogy már kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Erre lehet finoman utalni,vagy ha megvan az első csók attól?

2014. júl. 20. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha ezt 22+ évesen nem tudod, akkor nagyon nagy bajok vannak...
2014. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz kezdetet adni a dolgoknak, akkor lehet az első csók, az már elég komoly szándékot jelent mindkét fél részéről.
2014. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dafuq?


1-2 hónapnyi randizás után (ami már 10-20 találkozást biztos jelent) és azután hogy szexeltünk.

2014. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez változó. Ha már hónapok óta "kavarnak", akkor az első csók után is lehetnek hivatalosan egy pár. Viszont, ha 2-3 randin vannak csak túl, az még lehet beletelik egy kis időbe. És ember függő is.
2014. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem köthető mindenkinél azonos eseményhez. Ezt az érzelem, az érzés határozza meg. Ha már úgy érzed, hogy hozzád tartozik, akkor már a párod. Még az is lehet, hogy a másik még nem így érzi.
2014. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Teljesen egyértelmű, hogy a 100. együtt töltött óra után tekinthetsz csak rá úgy, mint a párodra! 99:45 kor kell leülni és nézni az órát, pezsgővel a kézben, mint újévkor. Egyébként ha előbb tekintenél rá úgy, az 2-4 évig tartó szabadságvesztéssel jár!

/Ha elhitted volna a fent leírtakat, most közlöm, hogy életképtelen vagy./

2014. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, én részekre osztom. Az első találkozások alkalmával amik nem randik hanem összefutások, az a tetszés ideje. A randik az ismerkedés ideje, az első csók után van a vajon mi lesz belőle ideje, de ezt már határozottan kapcsolatnak érzem, és nem randizom vagy ismerkedem más csajokkal.

úgy a 4-5. randi hát addig még soha sem jutottam el senkivel. A 2. esetleg a 3. után minden randim teljes jogú barátnő akart lenni, és lett is.

Ha már eddig elmondtam, az első szexet is el mondom. Azt kb 1 hónap után tartom reálisnak. Az nem úl hamar van, de nem is túl későn. Mégiscsak felnőttekről van szó...

2014. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél egyedi. Szerintem akkortól, amikor mindkét fél kizárólagosan a másikkal akar lenni.

A finom utalás részt nem értem. Elég vicces lenne egy olyan kapcsolat, ahol csak utalni lehet ilyesmire :D

2014. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mikortól fogjátok meg egymás kezét?
2014. júl. 20. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Én akkortól tartom kapcsolatnak, ha megbeszéljük, hogy egy pár vagyunk. Bénán hangzik, de nem szeretek találgatni...hogy hogy is állnak a dolgok.


A férjemmel pl az első randin megfogtuk egymás kezét.. illetve ő az enyémet, és onnantól úgy maradt:D Aznap amúgy meg is beszéltük hogy mi együtt vagyunk, mert ő akarta, én is akartam és ennyi:)


Nálunk az ismerkedés neten zajlott 18 napig, szóval az ismerkedési időszak is megvolt:D és a 3. randin feküdtünk le először. Gyakorlatilag meg akkor 2 hete jártunk együtt.


Korábban volt még egy komolyabbnak mondható kapcsolatom, ott is első randi után kérdezte a srác, hogy lennék e a barátnője és ott is első randin már fogtuk egymás kezét:D

2014. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!