Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnátok a párotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a párotokra, ha az exével tartaná a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mármint beszélgetés szinten...
2014. júl. 22. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
vannak olyan esetek, amikor nem haragszom nagyon. ha köztünk minden rendben, néha elnézem.
2014. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem örülnék, de elviselném.
2014. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem haragudnék, csak bántana. Mert ezek szerint én nem vagyok olyan jó, hogy pótoljam, vagy übereljem a másikat, mert neki szüksége van rá még, azok után, hogy lezárták.
2014. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert a párom nemrég zárta le a 4 éves kapcsolatát, én pedig egy 3 évest...csakhogy az én kapcsolatom nem volt valami jó, így könnyen túltettem magam rajta, de rajta néha látszik, hogy hiányzik neki...pedig próbálom vele elfeledtetni, meg szeretjük is egymást. A kapcsolatot pedig azóta is tartják, még ha nem is beszélnek sokat. Bízom a barátnőmben, de azért sokszor rosszul esik, hogy még mindig beszél a volt pasijával, főleg úgy, hogy én régebb óta ismerem őt.
2014. júl. 22. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem haragudnék. Mondanám neki, hogy akkor ezt vagy abbahagyja, vagy pedig akár vissza is mehet hozzá. Ha valaminek vége, akkor vége, abszolút fölösleges tartani bármilyen formában a kapcsolatot az exszel. És sem teszem...
2014. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is szoktam a volt barátommal beszélni. A jelenlegi páromnak szintén nem tetszett, de sikerült végre megértetnem vele h nem érzek az exem iránt semmit csak mégis együtt éltem vele 3 évig és néha jó dumálni h mi van vele , de nincs benne semmi titok . Jó barát maradt . Szerintem attól mert beszélnek az nem feltétlen azt jelképezi h hiányzik neki stb . Meg csak nem éjjel nappal dumálnak
2014. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de ez a szakítottunk, de maradjunk barátot tényleg olyan, hogy megdöglött a kutyád, de megtarthatod...tudom, hogy már nem akar tőle semmit, mert nem valami szépen zárult le a kapcsolatuk, de nagyon szerette, én már akkor is jóban voltam vele, és sokat beszélgettünk meg mindig áradozott róla...meg mivel a volt barátját elég jól ismerem, most jöhetnek a beszólások, de sokáig jó barátom volt, és...értitek. Meg néha félek, hogy rámászik vagy valahogy visszacsábítja magához. De amint írtam bízom a barátnőmben, csak vannak olyan pillanatai, amikor képes magát hagyni.
2014. júl. 22. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom (ha lenne) nem a rabszolgám, felnőtt, önálló ember. Nincs jogom megszabni, kivel beszélhet, kivel nem.
2014. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És még ha teljesen is megbízol a párodban, akkor sem félnél, hogy ők ketten...?
2014. júl. 22. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy kapcsolat egyik fő alapja a bizalom, ahol ez nem működik, ott előbb-utóbb szakítás lesz a vége. Ha összetartozol valakivel, úgyis együtt maradtok, ha nem, hiába fogod. A szűk pórázt meg az emberek alapvetően nem szeretik.

Nekem volt haverom, akivel nem volt több, csak barátság, de a barátnője mégis el tudta marni mindenkitől, a srác meg tűrte (papucs...). Nem tudom, együtt vannak-e még, vagy azóta szétmentek, de nem érdekel. Ilyen barátra más esetben se számíthatnék.

A volt párommal is tartottuk a kapcsolatot egy darabig, aztán csendben elmaradtunk egymástól.

Aki előtte volt a párom, az viszont nagyon gyerekes, ő csalt meg, ő hagyott el, aztán az utánam lévő két barátnőjéről még tudtam, őket is otthagyta (pedig az egyikükkel még össze is költözött), főiskolán évfolyamtársak voltunk, kölcsönadott egy könyvet egy sulis munkához, és miután elhagyott, még ő volt az, aki nem volt hajlandó beszélni velem, és az anyját kellett megkeresnem, hogy visszaadhassam a könyvét. Hát, ilyen is van. Ha valakinek ilyen párja van, jobb, ha nem számít komoly dolgokra. :-)


De eltértem, bocs. Szóval bizalom nélkül egy kapcsolat se működik hosszú távon.

2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!