Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszer nelkul vagy vele dilemma : megoldas?

Figyelt kérdés

Lanyok, ti hogy oldjatok meg, ha a parotok azt mondja hogy o csak nelkule szereti? Engedtek neki vagy nem? Jo hogy vannak tablettak meg hasonlok, de oszinten nem bizom bennuk, meg annyi kellemetlen mellekhatast olvastam rola es annyi balesetet hogy eskuszom hogy oveszerrel nem olvastam annyit.

Teljesen vedekezes nelkul meg nem akarom (fokepp hogy ket baratnom is igy volt es aztan az egyik ment abortuszra, masik megtartotta volna de meghalt a babaja).

Ez a kockazat nekem nem kell...

DE ha nem tudom vele megertetni hogy en csak vele akarom, mit tegyek?



2014. júl. 22. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sterilizálás. Amúgy maradjon a gumi. :D
2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de minek neked ilyen pasi hogy ennyit nem tudd elfogadni és nem hiszem hogy bele halna ha gumival kéne dugnia elég szánalmas hogy csak magára gondol arra nem hogy neked akár abortuszod is lehet azért hogy neki egy kicsit jobb legyen szerintem dobd ki :)
2014. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem engedtem, és nem bántam meg. Ha ennyi kellemetlenséget (ha egyáltalán van) nem vállal be érted, akkor nem szeret igazán. Nekem annak idején az egyik exem mondta azt, hogy inkább ő húz gumit, csak ne szedjem azt a hulladék tablettát.

A másik az, hogy honnan tudod, hogy mit szedett össze az eddigi partnereitől. Ha csak nem mutat arról papírt, hogy nem fertőzhet meg semmivel, nem lehetsz biztos a dologban.

2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dobd ki, az ilyen rohadt önző kis p*cs. Én anno megkérdeztem a barátomat, hogyha lenne ilyen fogamzásgátló tabletta férfiaknak is, szedné-e, természetesen kapásból rávágta, hogy nem. Nekem nem ér annyit a szex, hogy a másik kedvéért hormonokkal tömjem magam, ezzel bevállalva a kockázatokat, ráadásul ha szerez valami kis gombát, azt átadja neked szépen.

Ne mondja nekem senki, hogy a mai tablettákkal már minden rendben van, ha egyszer BEFOLYÁSOLJÁK A CIKLUST, és akár hízást is okoz. Anno középsuliban mindig tudtam, ki kezdett el fogamzásgátlót szedni, mert napról napra egyre kövérebb lett.

Ha a párod nem érti meg, hogy nem akarod magad ilyen sz4rokkal tömni, az azt jelenti, hogy önző, mert csak a saját kis fütyijére gondol, és az egészségedez semmibe veszi.

L22

2014. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

aki annyira majom, hogy nem képes megérteni a nézeteid, az menjen a levesbe!

most komolyan, ennyire nem tudsz önállóan döntést hozni?

mi a fontosabb?

hogy kockáztass a majmodért aki önző és letojja a te nézeteid, vagy hogy biztonságban legyél és esetleg kicsit kényelmetlenebb legyen de biztonságos az együttlét?

2014. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De harapósak vagytok. :/

*nagyon fél*

2014. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Absolut nem vagy donteskeptelen, csupan erdekelt hatha van valami megoldas erre. DE ugy latom nincs.

Pont a tegnap beszelgettunk errol, tobbe kevesbe egyet is ertett velem, de o jott azzal hogy o tud vigyazni.. Szerintem sok pasi szajajbol jon ki ez a " tudok vigyazni" es altalaban ebbol jonnek a "balesetek".

2014. júl. 22. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
mit össze szidjátok szegény pasit komolyan, csak arról van szó hogy nélküle szereti, ezzel meg semmi baj nincsen, nem? az én barátom is mondta hogy ő óvszerrel nem szeretné, és az eddigi kapcsolataiban sem használt, én meg közöltem vele, hogy márpedig velem fog, és pislogás nélkül beleegyezett hogy ha nekem ez fontos akkor úgy lesz. sehol nem mondta a lány hogy a barátja erőlteti
2014. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gumi

vagy nincs szex

2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hüvelygyürű vagy hüvelytabletta
2014. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!