Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy volt, hogy a baratom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy volt, hogy a baratom nem dolgozik ma, aztan megis mennie kellett. En elkeseredesemben zokogasban tortem ki. Most hisztisnek hisz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam abbahagyni, csak folyt a konnyem. Nem mondtam meg neki mi bajom ( nem tudtam), aztan elment dolgozni. Kesobb megirtam neki h miert volt. Azota nem jelentkezett. Akkor most o van megsertodve? Mit csinaljak, kerjek bocsanatot?
2014. júl. 22. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
már mással van de ne sirj hisz csak egyszer csal meg
2014. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ez elég gáz :/...igen , hisztisnek tart...az is vagy.
2014. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy hisztis. Gyökér vagy
2014. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert dolgozik, és nincs ideje veled csevegni.

Amúgy miért kell ettől zokogásban kitörni? Felnőtt ember melózik, ált. többet, mint szeretné. Ez van. Ha csak nem ez lőre kifizetett álomnyaralást mondtátok le miatta, akkor semmi okod ekkora jelenetet rendezni.

2014. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tehetek rola, erzekenyebb vagyok mostanaban :(
2014. júl. 22. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:
ja éretlennek és hisztisnek...sőt lehet ebből lett elege és ezért ment dolgozni...
2014. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb vagy mostanában? Nem vagy véletlen terhes? Mert ilyen érzelmi kitörés egyáltalán nem normális.
2014. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondod van, beszéld meg vele. Ha csak úgy vagy feszültebb, különösebb ok nélkül, akkor vezesd le valamivel – pl. sport. A látszólag értelmetlen és váratlan kitöréseket senki sem tolerálja sokáig, akár férfiról, akár nőről van szó.
2014. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hetek ota beteg vagyok , gondolom azert :(
2014. júl. 22. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy az ilyen mégis mit fog csinálni, ha egyszer az életben tényleg baj lesz, vagy tényleg nehéz helyzet... (Nem kívánom neked, de mindegy, úgyis lesz mindenki életében.)


Lehet, hogy azért van, mert beteg voltál, de tudnod kell, ez nagyon durva túlérzékenység.


Azon sok múlik, hogy hogyan kommunikálod. Ha pl. sírva fakadsz és megkérdi, hogy mi a baj, akkor korrekt válasz, hogy "csak én vagyok túlérzékeny, de Te nem tehetsz róla, nyugodj meg!" Az ilyen őszinte és korrekt válaszok azért sokat enyhítenek a dolgon.

2014. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!