Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, melegek! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, melegek! Ti hol ismertétek meg a párotokat? Hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. :) Kíváncsi vagyok a történetetekre, mert már kezdem feladni. :D

2014. júl. 22. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sajnos meg most is kereem a part miota szakitottam a baratnommel :'(
2014. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Több év keresgélés után a [link] oldalon írt rám a párom. Az igazság, hogy már korábban is rámírt, de akkor sajnos egy rosszindulatú pletyka miatt nem ismerkedtem vele, amiről ma már úgy gondolom, hogy életem egyik legnagyobb hibája volt. Rá kb. egy évre még egyszer írt, végül belementem a találkozóba és amint megláttam élőben, rögtön éreztem, hogy mi egymáshoz tartozunk. Nagyon szeretjük egymást és bízom benne, hogy vele élhetem le az életem!


Ő 33/F, én 27/F

2014. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Őszintén gratulálok nektek, kedves 2#! :)
2014. júl. 22. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Köszönjük szépen kedves Kérdező!


Rólad lehet valamit tudni?

2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rólam elég annyit tudni, hogy egyre jobban hiányzik az életemből a szerelem, a párkapcsolat, de valahogy mindig csak futó dolgok sülnek ki. Ami nem kizárt,hogy miattam,mert picit válogatós vagyok. :) Eddig egy hosszú kapcsolatom volt lánnyal, ami tényleg számított, de már jó pár éve... :) 23LL
2014. júl. 22. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a párommal a woofdate nevü oldalon ismerkedtünk meg. Oldalon bejött egy új funkció a "profile like" és az volt oda írva hogy a személy nem látja ki lájkolta csak azt hogy valaki azt tette (bezzeg ez nem így volt :)) Aztán ő rámírt beszélgettünk sokat aztán eljártunk randizni /Mozi,Kajálni stb./ és aztán összejöttünk. Ez volt 2.5 éve és most nyár végén fogunk összeköltözni (ha minden jólmegy) Sok sikert és ne add fel!
2014. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

hogy érted hogy picit válogatós?

Én pl azért vagyok az, mert nem adom lejjebb a szintem :-)

2014. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben hasonlít a gondolkodásunk, 7#. :)
2014. júl. 23. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Most ismerkedem egy lánnyal, aki itt irt rám gyakorin. :) Azt hiszem ő lesz az igazi. :) Az eddigiek nekem is csak futó hülyéskedések voltak. Nem adtam le az igényeimből, te sem tedd kérdező. 23/l/l
2014. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :)

Hasonló cipőben járunk.

Mekkorák azok az igények? :)) Ennyire teljesíthetetlenek lennének?


Én eddig itt ismerkedtem gyakorin,olyan 50-50%-os jó és rossz tapasztalattal.Pár emberrel már találkoztam is,ők voltak a komolyabbak és minden oké volt.Többi meg nem érdekel :)


Élőben szerettem volna,de eléggé esélytelen :/


20L

2014. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!