Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen döntésképtelen vagyok! (19/F)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy fesztiválon és rendkivül szimpatikus lett,a volt osztálytársammal voltunk lett és neki a közeli barátnöje,viszont nem rég ért végett a kapcsolata és nem nagyon akar belekezdeni egy újjba,pedig elvileg énis nagyon szimpatikus vagyok neki.Várjak rá aztán lesz ami lesz vagy inkább probáljam meg elhívni valahova?Beszéltünk már azóta csak inkább ilyen barátiasan...

Bármi tanács?



2014. júl. 22. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hivd el nyugodtan, és te is ugy állj a dologhoz ahogy ő, ha mégis járna veled,annak örülj, ha meg még nem akar komoly kapcsolatot, akkor mond neki, hogy még te se igazán, mert előtte kiismernéd akivel járni akarnál.De attól még jól érezhetnétek magatokat és eljárhatnátok közösen programokra.. aztán ugyis alakul.
2014. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. júl. 23. 12:00
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd el a végén még azt hiszi hogy nem gondoltad komolyan azt hogy szimpi :D
2014. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azt már észrevette:)
2014. júl. 23. 15:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit? Hogy azt hiszed h nem szimpi
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
??
2014. júl. 28. 00:18
 7/13 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele, udvarolj neki. Érezze, hogy fontos számodra.
2014. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaz,csak nem akarom hogy azt gondolja hogy tulzasba viszem...
2014. júl. 28. 09:57
 9/13 anonim ***** válasza:
a lányoknál nem gond ha kicsit " túlzásba viszed" csak ne lihegj folyton folyvást a nyakában
2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam hogy megkérdezzem-e hogy talalkozik-e velem Szigeten,mert mind a ketten megyünk csak más a társaság.A legnagyobb baj hogy pár incidens miatt önbizalom hiányos lettem.
2014. júl. 28. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!