Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet köztünk most? Belém szerethetett?

Figyelt kérdés

Egy lány barátommal megbeszéltük,hogy nem szeretünk egymásba,nem akarjuk elrontani stb.

Bulik után sokszor nála alszok és olyankor jól érezzük magunkat egymás közelségében.

Szoktam neki mondani viccből,mert olyankor aranyosan kiakad,hogy -Szeretelek :D

-Miii ugye nem komolyan mondtad??

Viszont az utolsó ilyennél megsértődött és nem feküdt mellém,szomorú lett nem mondott semmit...furán viselkedett .Igazából nem értem,mert ő mondta mindig,hogy nemkellene.

Egy baráti körünk van,barátnőjével jártam is és egy fiú haverom meg bele van zúgva teljesen...

De nem keres engem,nemkérdez felőlem semmit azóta.

Összevagyok zavarodva. Tanácsok?

17/f



2014. júl. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátságot nem akarom elrontani, ennél többet ér az, ami most van, és a hasonló mondatok CSAK KIFOGÁSOK. Egyet jelent azzal: nem kellesz.
2014. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyik lány spanommal ugyanígy vagyunk csak bulikba smárolunk stb. de szerintem nem..
2014. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szeretlek * bocsi elírtam.

Hozzáteszem, érzek iránta valamit,de nem akarom,hogy rossz legyen.

2014. júl. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!