Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalható egy nagy korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalható egy nagy korkülönbséges kapcsolat? (vagy csak az idősebb fél szórakozása)

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira utálom az ilyen általánosításokat. Miért szórakozna inkább egy idősebb, mint egy ugyanolyan korú személy? Szerintem a szellemi érettség alapján kellene dönteni, és nem egymás születési évével foglalkozni.
2014. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal inkább a tizenéves taknyok tekintik szórakozásnak...
2014. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, úgy értem a szórakozást, h az idősebb fél kiéli magát, kicsit megfiatalodik, de nem veszi komolyan azt, h a fiatalabbik fél nem feltétlen tud azért lazán venni mindent...


Mostanában két ilyen helyzetet is látok a baráti körömben, és ha ugyan a fiatalabbik fél a lelkesebb, mégis lepattintja az idősebb (legalábbis azt látom, h nem veszi komolyan, nm akarja vállalni)

2014. júl. 22. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a különbség, van-e családja.

Én is majdnem összejöttem egy nálam 10-20 évvel idősebb férfival. Részemről ma már nem tudnám elképzelni a dolgot.

De azt gondolom vállalható.

2014. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen vállalható,amennyiben mindkét fél szerelmes,valamint szeretik és tisztelik egymást.

Sajnos a mai világban az egykorúaknál is hiányzik ez.

2014. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!