Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy szép lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szép lányt, akinek normális párkapcsolatai voltak, zavarhatja hogy még egyáltalán nem voltam még nővel?

Figyelt kérdés

Elég későn értem meg, sokáig visszahúzódó félénk voltam nem is próbálkoztam nagyon nőknél. 19-20 éves koromban töltöttem el rengeteg időt társkeresőkkel eredménytelenül ez eléggé betett nekem.

Aztán elkezdtem renget változni testileg is szellemileg is, elég sok kilót pakoltam le magamról, izmosabb is lettem aktívan járok le edzőterembe, ezzel együtt a személyiségem is sokat fejlődött. Párkapcsolatom nem volt még nem csak a későn érésem miatt nem jött össze, több oka is van amit nem szívesen írnék le.

Hallom, hogy vannak nők akiket zavarna, hogy nem volt még senkim és ez elég rosszul esik legbelül, mert őszintén megmondva én nem arra vágyódom hogy úgymond "bepótoljam" a tini korszakot, hanem tiszta lappal indítani egy olyan nőnél, aki nagyon tetszik nekem, és ha esetleg bénáznék, azt nem kéne annyira komolyan venni. Nem lenne gyomrom valakivel csak azért összejönni, hogy később dobjam, mert nem tetszett annyira nekem, de lett tapasztalatom, ez a társadalmi felfogás eléggé irritál. Olyan kíváncsiság, hogy milyen lehet mással amitől a nők zöme biztos nem fordulna meg bennem, ha szeretném és ismerem magam eléggé, hogy ilyet nem tennék. Szexuális életben elég sok mindent kipróbálnék a lágy gyengédtől a vadabb kikötözésig. Sajnos a kezdeményezés még mindig nem túlságosan az erősségem, de teszek azért, hogy jobb legyen. :)


2014. júl. 23. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne azzal kezd az ismerkedést, hogy szia szűz vagyok és te lennél az első barátnőm és akkor nem fog sikítva elrohanni. Ha nem bénáskodsz nagyon vagy látszik rajtad, hogy hót ideg vagy alapjáraton nem lehet megmondani, hogy neked ez így első lesz.
2014. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!