Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerettek parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettek parfümöt kapni ajándékba a barátotoktól vagy inkább jobban szerettek ti magatoknak választani? Volt már olyan hogy kaptatok és egyáltalán nem tetszett az illata?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Eddig mindig úgy kaptam parfümöt a páromtól, hogy elvitt egy parfümériába és én választottam ki, melyiket szeretném. Így a legegyszerűbb és senki sem csalódik.
2014. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én személyesen nem szeretek parfümöt kapni, több okból se.

Az egyik az, hogy ha 8-10 féle sorakozik a polcomon akkor annyit úgyse használok hanem inkább a bevált márkát amit szeretek, így csak porosodik mert továbbajándékozni nem szeretem.

A másik pedig pont az, hogy kaptam párszor olyat ami nem az én világom, gyakran lehet, hogy jó illatú és tetszik is de a bőrön gyakran teljesen máshogy jön ki a hatás.

Ha valakinek parfümöt szeretnél adni akkor vagy azt a típust amit régóta használ (ha van olyan) vagy pedig ajándékutalványt. Úgy ki tudja választani, hogy melyik tetszik, neki melyik áll jól vagy ha parfümre épp nincs szüksége akkor másra is el tudja költeni.

2014. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen hordanám azt az illatot, amit a párom a legjobbnak talál. Még sosem kaptam olyat, ami nem tetszik.

Én úgy válogattam a páromnak, hogy melyik lehet a legférfiasabb illat, illetve hozzá mi illene a legjobban. Bejött :)

N

2014. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baratomtol meg soha nem kaptam parfumot mert tudja hogy nem szeretek parfumot kapni :) jobban szeretem en kivalasztani vagy ha tudjak hogy melyik illat tetszik es ugy japom ajandekba az jo de hogyha olyat kapok ami nem tetszik az ilyen kenyszer koszonom
2014. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Exemtől egyszer kaptam egy méregdrága parfümöt, mert leírás alapján tetszett, de nem jutottam odáig, hogy élőben megszagoljam viszont felkerült a naptáramba a kívánságlistára, amire kb minden marhaságot felírok/írtam ha megtetszett, ő meg megnézte, megvette és azóta is valahol egy doboz mélyén pihen, mert iszonyat büdös.... Parfümöt jobb szeretek magamnak venni, vagy ha nagyon szeretne megajándékozni vele, akkor ténylegesen tudja mit szeretnék, mert megkérdez vagy barátnőmet megkérdezi és nem csak kinézi egy lapról.
2014. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!