Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Elméletileg én vagyok nehéz esett, de csak azért mert hiányzik az, akit szeretek. Elég negatív alkat vagyok, de szeretek boldog lenni. Ha a lány elfoglalt, mert dolgozik és ha nem is dolgozik akk valamelyik barátjával találkozik és nem velem, akk felháborodhatok ha még nem is járunk? vagy hülyeség féltékenykedni azért mert van csomó barátja, akik közül van 2-3 fiú is, akiket annyira nem bírok és velük találkozik, de én vagyok nehéz eset pedig tudja mennyire szeretem, csak nem tudom, h lehet ezt érzékeltetni facebookon.

2014. júl. 23. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jartok,akkor meg?
2014. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem háborodhatsz fel. Ezt a békát le kell nyelni. És személyesen éreztesd vele ezt.
2014. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"felháborodhatok ha még nem is járunk?"


Nem, nem háborodhatsz fel mivel nem vagytok együtt szóval semmi elszámolni valója nincs hogy kivel, mikor, mit csinált..

Szabad ember.. Azzal találkozik akivel akar, és nem szabhatod meg.. Mondok jobbat.. Akkor sem ha együtt vagytok.. Mivel neki is ugyan annyi joga van találkozni a barátaival mint neked..

2014. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárki bárin felháborodhat, hiszen joga van hozzá. Az más kérdés, hogy az esetedben tökéletesen indokolatlan és jó eséllyel elrettentő hatása van, szóval a saját érdekedben szerintem uralkodj magadon.
2014. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akk lehet h ez a hajó már elúszott, inkább irigy vagyok, de nem bánom h mással találkozik akk csak velem se ártana és ez elég rányomja a súlyát a beszélgetéseinkre :(
2014. júl. 23. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem találkozik veled, hanem inkább a 3-4 másik "pasijával" lóg, akkor valószínűleg egy éretlen kis liba. Mivel nem jártok, joga van ahhoz, hogy azzal találkozzon, akivel akar. Az olyan lányok akik több pasival lógnak, valójában kelletik magukat, csak lehet, hogy valamilyen oknál fogva ezek a beképzelt ficsúrok nem veszik őt észre, mert pl.: szerintük nem elég szép, ... stb.

Lehet, hogy veled csak azért barátkozik, hogy felkeltse ezeknek a "fiú barátoknak" a hiúságát.

Nálam ugyanez volt a helyzet, csak rosszabb: elkezdtem vele járni és érdekes módon egy héten belül 3-an is abból a bizonyos baráti társaságból "szerelmet" vallottak neki.

Nem akarlak befolyásolni, de ha rendes kapcsolatot szeretnél, amiben a barátnőd odafigyel rád, ne ilyen lányt válassz magadnak!

A facebook-on pedig nem lehet megismerni valakit, bármennyire is ez a divat.

2014. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rossz helyen keresem a megoldást :) gyik nem a legjobb tanácsokat ad, mert nem ismerik az egész szituációt
2014. júl. 23. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Én innen a fotelból is megmondom neked,hogy ha érdekelnéd,akkor te lennél neki az első és legfontosabb,no meg szakítana rád időt.Alig várná,hogy találkozzatok,és nem keresne kifogást,meg nem a baráti körét tenné az első helyre.Persze lehet magánélete,meg nyilván fontosak neki ők is,de aki szeret valakit,az foglalkozik a másikkal,és minden más ezután jön csak.Tehát nem ismerem a teljes szitut,de nem is kell,mert sajnos az élet megtanított pár dologra,és a leírtakból nekem ez jön le.Szerintem ne fuss ezután a szekér után!
2014. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Ha még nem is jártok és már fel vagy háborodva, akkor az azt jelenti, hogy nem érdemes járnotok.
2014. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!