Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

19 vagyok, normálisnak tartom magam. Akárhányszor szeretnék ismerkedni egy lánnyal vagy vissza sem ír, vagy pedig flegmázás megy végig.

Nem tudom mire véljem el, mert egy rossz szóval sem bántottam senkit. Szeretek barátkozni csupán ennyi.

Viszont tegnap megpróbáltam milyen az, ha bunkó vagyok, és úgy ismerkedem. Akkor az első lánynál sikerrel jártam.

Viszont én nem preferálom ezt a stílust, hogy leszóljuk a lányokat, állandóan megmondunk neki mindent stb...

Egy normális lányt akarok találni, akivel eltudok beszélgetni, és a barátom lenne.

Sajnos nem nagyon találok ilyet :D

Szerintetek bennem van a hiba?



2014. júl. 23. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azzal van a hiba, hogy írásban és nem személyesen próbálkozol. Arc nélkül mindenki felszínesebb.
2014. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 KnightBalazs ***** válasza:
Benned semmi hiba nincs. Ráfognak jönni majd a lányok hogy kivel járnak jobban. Csak ebben a korban még hülyék hogy észrevegyék...
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Benned van ahiba, mert szerencsétlen vagy. Mindig rossz lányt találsz. Keress tovább! :)
2014. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem! :) :D
2014. júl. 23. 12:07
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

A lányokkal ha akarod ha nem néha kell bunkózni mert tudat alatt igénylik vagy ha nem akarsz bunkózni velük akkor van egy egysszerű megoldás. Légy határozott. Nem úgy kell hogy pl hogy lenne kedved találkozni velem valamikor? | ezzel ellentétben a másik: Találkozunk ma? És a végére amikor hahotázik nyugodtan mondjad hogy neked mind1 csak döntsön.

2014. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt megpróbálom. Köszi :D
2014. júl. 23. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
"És a végére amikor hahotázik nyugodtan mondjad hogy neked mind1 csak döntsön." Ezt nem értem. Miért "hahotázna"?
2014. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én lányként pl. nem szeretem ha bunkón viselkednek velem, de az igaz, hogy ez nem mindenkinél van így.

Igazából biztos, hogy jó lányokkal kezdesz? Általánosságban a népszerű lányok szeretik ha bunkók velük (persze van kivétel), a visszahúzódóbbaknak pedig kedvesség kell.

Benned igazából azt mondom, hogy nincs hiba, csak a "célközönséged" kellene jobban megválasztanod.

Nem ismersz olyan lányokat akik aranyosak de visszahúzódóbbak? Náluk lehet, hogy jobban megérné próbálkozni.

2014. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
próbálkozz más lányoknál is, visszakérdezhetsz, h "Ne haragudj, megbánottalak, vagy miért vagy ilyen undok?"
2014. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikkor hahotáznak amikor :) Most mennyek vagy ne mennyek :) ez abból szűrhető le hogy sokáig tart neki a válaszadás :)
2014. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!