Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, barátom 22. 8 hónapja vagyunk együtt. Ő annyira jól néz ki, én pedig 161 centivel 59 kg vagyok, kövérnek érzem magamat mellette, párszor mondta hogy van mit fogni a hasamon, és a fenekemet is kerekebbé tehetném: persze ilyenkor rosszul esik ez, de olyan romantikus tud lenni néha...olyanokat mondd hogy "ugye tudod, hogy örülök neked?", "mindenkinél jobban szeretlek" stb...

akkor beszéltünk a szexről is párszor (már lefeküdtünk rég egymással) és azt mondja, hogy "extra lenne a hármas szex..." holott engem is kicsit izgatna a hármasban csináljuk c. történet, de én azt szeretném ha a szerelmem csak velem élvezné a szexet. azt mondja hogy velem is élvezi nagyon, de számára plusz dolog lenne ha még egy csaj bekapcsolódna...csak hát ugye én elég féltékeny vagyok vagy nem tudom. Félek hogy elveszitem, amiatt hogy nem fogadom el saját magamat és félek hogy rám fog unni egyszer...Ti mit tennétek a helyembe? Hogyan csábitsam még jobban el??? annyira tanácstalan vagyok...



2014. júl. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
3masban? Mondd hogy akkor pasit vegyetek be -.-
2014. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt mondtam is neki, de azt mondta hogy engem nem tudna elképzelni 2 pasival egyszerre, sőt le is vágná a másik pasi far.kát xD
2014. júl. 23. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy mit szólna, ha először két fiú egy lány felállásban lenne a hármas és majd utána a két lány egy fiú. Nem hiszen, hogy onnantól fogva vágyna erre az extrára. Amúgy ha kövérnek érzed magad, tegyél ellene, járj el sportolni. Az elcsábításról meg annyit, hogy győzd le az önbizalomhiányod, vegyél fel szexi fehérneműt, suttogd el neki, mit szeretnél tenni vele az ágyban stb.

Ha tényleg szeret téged, nem fog elhagyni, hanem segíteni fog neked legyőzni az önbizalomhiányod és támogatni fog.

2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te meg nem tudnát őt elképzelni őt két csajjalm és levágnád neki a farkát...-.-
2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: mondd h ha neked nincs jogod ket pasival neki sincs csajjal..
2014. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!