Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem abnormális ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem abnormális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A volt párom jelenlegi barátnője (akit nem is ismerek) nem egyszer zaklatott idióta üzenetekkel, hogy mit gondol rólam meg hasonlók. Nem reagáltam semmire, mert nem érdekel.

Pár hónapra rá a jelenlegi barátomnak elkezdett írogatni egy csaj skypeon, azt állítja, csak véletlen talált rá, amikor beszélgetőpartnert keresett. A páromnak sehol nincs kint a skype neve (a lánynak állítólag nincs Facebook-ja, így az eredeti nevét se tudhatta), a valódi neve elég gyakori, így nehéz lenne x skype találatból épp őt kitippelni. A lány úgy írt rá, hogy elvileg nem tud róla semmit, mégis csodák csodájára pont ugyanaz a zenei ízlésük, az érdeklődési körük, meg tudomisén.

Természetesen fényképe nincsen.


Mennyi az esély, hogy az a lány, aki engem Fb-n zaklatott, és ez a skype lány ugyanaz?


2014. júl. 23. 13:29
 1/3 anonim válasza:
50 50
2014. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Lehet, hogy féltékeny rád, nehogy elvedd tőle a srácot és így akar visszavágni. Valahogy tudatosítani kellene vele, hogy alaptalan dolgokra gondol.
2014. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs visszavenni az exemet. Én szakítottam vele, mert nem működött a dolog.

Gyanítom, hogy most az én kapcsolatomba akar valamilyen úton módon belenyúlni.

2014. júl. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!