Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felkeresnétek a párotok exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felkeresnétek a párotok exét?

Figyelt kérdés
Azért, hogy belerondítsatok a kapcsolatába az új párjával, mert csak.
2014. júl. 23. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"mert csak" ? hah, biztos hogy nem, nem érdekelnek az exek, nem véletlenül az exe.
2014. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Soha

Bár nemreg az exe "találta" meg a baratnomet , akkor bantotta a kis sunyi mikor egyedul volt :(

Mondjuk utana korhazba kuldtem egy idöre a srácot

2014. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A volt barátom évekig zaklatta az exét a szakításuk után (hívogatta, nekitámadt az utcán, meg akarta verni, meg ilyenek, nagyon durva dolgok voltak), aztán összejött velem a srác, és a lánynak eszébe jutott, hogy szól (később beszéltünk róla), de végül mégsem szólt. Sajnos, mert velem is ugyanez történt, és tönkrement egy időre az egész világ körülöttem.


szóval ilyen esetben jó szólni!

2014. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A párom exét? :S Az nekem senkim.

Ha esetleg a saját exemre gondolsz, a válasz akkor is nem.

2014. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, ezesetben jogos.

De én itt most arra gondolok, ha valaki azért keresi fel, hogy ócsárolja, és megpróbálja elhódítani a párja exének a jelenlegi barátját/barátnőjét, csak hogy ártson.

2014. júl. 23. 14:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem a saját exedre.

A barátod/barátnőd korábbi párjára.

2014. júl. 23. 14:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Bár mikor megtudta a párom, hogy az exem hogy viselkedett és mi történt akkor közölte, hogy ha összeakad vele nemes egyszerűséggel letépi a fejét. :DDDDDDDDDD

De keresni nem keresi.


Meg minek keresnénk fel? Együtt vagyunk, mi a fenének keresgélnénk meg a másikunk exét? Ártani neki? Minek? :D

2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért akarnék ilyet tenni?

A barátommal együtt vagyunk, gondolom nem poénból. Az exével már nincs együtt, nyilván annak is van oka. Ha az exe összejön mással, én annak csak örülök, mert legalább nem akarja a barátom visszahódítani, akkor miért is akarnám az ő barátját elcsábítani?


Őszintén nem értem a kérdést, mi ihlette?

2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdést az exem jelenlegi barátnője ihlette, aki pontosan ezzel próbálkozott nemrég.
2014. júl. 23. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!