Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha azert szakit velem a parom, mert onertekelesi problemai vannak?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt .A baratnom soha nem volt sovany, de kover se. Miota a szulei elvaltak nem talaja a helyet es a viszonya megromlott az apjaval es az anyjaval is. Teljesen elhagyta magat es 30 kilot fel szedett magara., ami miatt meg rosszabb a kedve.Neha olyan hangulat valtozasai vannak, hogy napokig hozza se erhetek. Most eljutottunk odaig h kozolte velem, hogy nem erti h tudom meg mindig szeretni es keressek inkabb mast, mert o mar nem lesz sose a regi. Segiteni akarok Neki, de nagyon nehez eset. Vigyem el orvoshoz?
2014. júl. 24. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár. De én odaállnék elé, és elmagyaráznám neki, hogy mennyire szeretem. Megértetném vele, hogy én így fogadom el. De ha saját magának nem tetszik akkor tegyen ellene, és te segíteni fogsz neki ebben. Ha kell karon ragadnám és elmennék vele futni, vagy akármi.
2014. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az önértékelési zavarral küzdő nőknél ez teljesen normális ok a szakításra. Teljesen mindegy, mit mondasz neki, bizonygathatod egy ilyennek, hogy szereted, ő mindig meg fogja találni a kiskapukat és be fogja magának mesélni a leglehetetlenebbb idiotaságokat is, majd a végén ha megunod a folyamatos teperést, meg is fogja magát nyugtatni azzal, hogy igaza volt. Nekem 9 évem ment rá egy ilyen nőre, a tizedik évben az idegrendszerem beadta az unalmast és szakítottam vele. Elég volt! Soha többet ilyen nőt!
2014. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Pszichológushoz hiába rángatod el, mert ha nem saját akaratából megy, akkor az azt jelenti, hogy nem kész a változásra és csak a neked való megfelelés miatt menne. Vagyis a terápiának nem lenne értelme, mert 1-2 alkalom után abbahagyná az egészet.

Változni csak akkor fog, ha ő maga akarja. Jelenleg szerintem az önsajnálat dolgozik benne, ezt kompenzálja a kajálással. Gondolom nem 1-2 hónapja váltak el a szülei, mert 30 kilót felszedni ennyi idő alatt képtelenség. Ha zavarja a túlsúly, akkor az ellen neki kell tennie.

A szüleivel meg rendeznie kellene a kapcsolatát, mert enélkül nem fog tudni pozitív irányba lépni.

Gondolj bele abba is, hogy ő most nem szereti saját magát sem, ebből kifolyólag szerintem téged sem. És lehetséges, hogy emiatt mondta, hogy keress mást. Helyette ezt senki sem tudja megoldani.

2014. júl. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen egesz nap az onsajnaltatas dolgozik benne. Az apja egy reszeges diszno, mar probaltam Neki elmagyarazni, hogy ne menjen hozza, de haza er a munkabol es rohan hozza, hogy mi lehet Vele aztan altalaban zokogva er haza es nassol, hogy ezzel nyugtassa le magat! Egyszer raszoltam ezmiatt es a fejemet is letepte kb ugy uvoltozott! Anyjaval tudna rendezni a dolgait, ha el tudna fogadni a baratjat, aki mar az elejen azt mondta ra h pszichologiai eset, mert hallotta, hogy hogy viselkedik velunk. Kezdem ugy erezni, hogy elment az esze, egy csoppnyi kedvesseg nincs mar benne...
2014. júl. 25. 07:29
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Az alkoholizmus tré dolog, akkor is, ha az apja nem agresszív ilyenkor. Neki is lelki problémái vannak, mert az alkohol és egyéb függőségek mindig a realitástól való menekvést jelentik. Az, hogy meglátogatja, önmagában nem egy rossz dolog, mert nyilván kötődik hozzá, aggódik érte.

A nassolás is függőség, olyankor pillanatnyi megnyugvást érez a barátnőd, mikor ezt teszi. Viszont megoldáshoz nyilván nem vezet.

Az anyjával való kapcsolatát anélkül is rendezhetné, hogy a pasival jóban lenne, a kettő szerintem egymástól független. Ha valóban súlyos a dolog és az anyja pasija a szemébe mondta az igazságot, az nyilván fáj neki, és emiatt most biztos utálja, de ehhez szerintem hozzájön az, hogy valahol mélyen érzi azt, hogy a viselkedése gázos és saját magára is haragszik. Változást csak az fog elindítani, ha ő maga rájön a hibáira és ezen változtatni is akar. Ez a 2 dolog nélkül nem fog menni, ez biztos.

2014. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!