Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, ti bevallanátok neki?

Figyelt kérdés
Szóval...a helyzet egyszerű.Nagyon tetszik egy lány.Ő is olyan magányos,mint én,és az utóbbi időben teljesen beleszerettem.De nagyon félek attól,hogy elutasít.Ti mit tennétek?

2014. júl. 25. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most melyik a jobb? Végig úgy élni, hogy azt se tudod, hogy lett volna-e esélyed vagy megnyugodni, elmondani neki és esetleg összejöhet.
2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Didiiayer ***** válasza:
Hívd el randira, próba szerencse.
2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg neki hogy bejön akkor soha nem tudod meg hogy mit válaszolna rá.
2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan mondás, hogy: Inkább bánd meg azt, amit megtettél, minthogy azt, amit nem. Milyen igaz.
2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szólj neki. ha magányos ak sanszosabb h nem utasít el. ha meg húzod az időt, csak akkor biztos h te is az maradsz és lehet nem is rövid időre. Hajrá
2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani! És ha elutasít mi van?! Ha nem mondod meg neki akkor orok életedben csak azon fogsz tunodni hogy mi lett volna ha....?
2014. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy 14 vagyok,és nem tudom mi lenne belőle /szülők pl./ .. lehet várnom kéne ?
2014. júl. 25. 00:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Én bevallanám, hogy szifilises vagyok, és 7centi vastag a károm, szerintem ez korrekt dolog egy kapcsolat elején.


Lehet, hogy ezért nincsen nőm már egy pár éve.

2014. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne mond el......Én elmondtam és nem lett jó vége. Inkább éreztesd vele , hogy bejön.
2014. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!