Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet eltántorító tényező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eltántorító tényező a férfi munkája? Hogy pl targocavezető katona vagy bármi más.

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha nem csak egy kaland v rovid kapcsolat, akkor bizony szamit
2014. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bizony számít a nőknek. De majd nemsokára megérkeznek az igazat mondó, őszinte, gerinces lányok, akiknek teljesen mindegy, hogy segédmunkás, kukaturkász az illető, csak rakja már meg őket valaki. :D
2014. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A munka nemesít. Tőlem a nőm lehet targoncavezető is, nem érdekel. Éljünk meg valahogy.
2014. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél.
2014. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak mert én katona szeretnék lenni és ez a munka lehet negatív pont?
2014. júl. 25. 00:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Valakinél lehet, valakinél meg nem. Nem lehet általánosítani.
2014. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én katonával soha nem jönnék össze.

De biztos van olyan, aki igen. :)

2014. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet eltántorító, persze. Ezt mindenki nap mint nap tapasztalhatja.
2014. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak eltántorítani, de én pl. rendőrökkel, katonákkal sosem jönnék össze. Szerintem sokan értik, miért.


Asszem az oktatás témakörbe írt egyszer egy srác, hogy katonának akar menni, de egyből le is beszélte egy férfi, aki katona volt, és azt mondta, hogy olyan szinten no life lesz az egész, hogy meg fogod gyűlölni.

2014. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom targoncás, és ez a dolog, hogy ő most nem egy irodista vagy vállalkozó, ez egyáltalán nem befolyásolja a kapcsolatunkat.

Én nem ezért szerettem belé.

Viszont ha katona lenne, számomra az nagyin nehéz volna lelkileg, de ha ezt szeretné, elfogadnám és támogatnám, de biztosan nagyon nehezen viselném.

2014. júl. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!