Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatrany?

Figyelt kérdés
Mennyire hatrany lányoknál ha 18F vagyok és igen sok pattanasom van. Nem az a kemény vöröses hanem azok a fehér meg fekete miteszer szeruek. Válaszaitokat egy eletevvel meg egy nem jelzese is lassatok el kerlek. Köszönöm előre is.
2014. júl. 25. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:

-7000 pont

eletev/nem

2014. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de gusztustalan. Irány a bőrgyógyász.
2014. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de szőrnyű...nem akarok olyat puszilni sem simogatni. Sajnálom de az általában csúnya....Kozmetikust ajánlom. Annó volt egy ilyen ismerősöm, Sose volt senkije...ma már nem tudja levakarni a csajokat magáról szép lett a bőre.
2014. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jársz vele bőrgyógyászhoz? Mert valamit jó lenne vele kezdeni.
2014. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam borgyogyaszhoz es azt mondta hogy nem kell vele menni kozmetikushoz mert elmulik az magatol. Én a szuleimnek megmagyaraztam hogy meguntam már és miatta gyűlölöm is magam, de ők is csak a szokásos kinovod módszert ismerik. Ez ellen sokat nem igazan tusok tenni. Főleg hogy egyszer ettem is anyum eletet és 5 alkalommal elmentem. Az kb 5*5600 Ft volt es ahogy abbamaradt nem telt el egy honap es ugyanugy megjelentek. Utana megint vlltunk borgyogyaszhoz ahol még a nőnek állt feljebb hogy én már pedig megmondtam hogy az elmulik magatol. Ugyhogy ez a helyzet. 3. Neked az ismerősödnek magatol mult-e el és ha igen hany eves koraban?
2014. júl. 25. 01:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elmúlik, de addig is tehetsz az ügyért. Ha drága a börgyógyász, interneten is lehet kutakodni, h milyen arc tisztítók, vagy krémek segíthetnek.


A kozmetikus is segít. Ha megteheted, időnként érdemes kitisztíttatni.


A táplálkozással is segíthetsz. Pl kerüld a chipszeket, olajos magvakat, főszeres borsos ételeket.


Ha ápolod magad, kordában lehet tartani, bár nehéz, mert én is átéltem egy-két csúfolódást ebben a korban.


Ebben a korban fontos az ismerkedésnél a külső, de jófejséggel, és lazasággal sokat kompenzálhatod az ismerkedésnél.

2014. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja 27/N
2014. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is rengereg pattanásom volt kamasz koromban, sőt még így 24 évesen is elég problémás a bőröm. Nekem a dm-ben kapható szalicilsavas Balea cuccok jöttek be, főleg az éjszakai krém és az arclemosó. És persze arcmosás reggel és este sima Baba szappannal (ez magában is sokat segíthet, és nem drága). Próbáld ki, ha gondolod :)
2014. júl. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. júl. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!