Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar velem beszelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar velem beszelni a baratnom?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem talalkoztam a baratnommel. Egy ideig jol meg is voltunk. Utanna mint egy villam csapas szunetet kert. De mivek mar ugy 6 hete nem is lattam igy olyan mint ha szunetelnenk De en nem birom. Nem irhatok meg semmi.29-en lennek 4 honaposak de nem irhatok meg semmi. De mar elotte is ereztem mintha mar nem is szeretne. S nincs is kedve beszelgetni velem. Pedig en nagyon szeretem. Voltak olyanok mintha veszekednenk de en soha nem veszekszek vele nem is tudok. Meg allitolag egy masik srac ra szallt. De nem akarja nekem elmondani. Meg mar nem is akar velem beszelni. Meg mondta az egyik baratjaval hogy szakitot velem de en errol nem tudok semmit nem mondta. S most fogalmam sincs mit tegyek. Nagyon szeretem s nem akarom el vesziteni. Szerintetek van meg esely ra hogy egyutt legyunk? (Ha valamire meg kivancsiak vagytok akkor kerdezzetek. S tapasztalt emberek valaszat kernem. ) Elore is koszi. Meg ugy szerintetek min akadt ki? Volt sok mas baja de engem nem mondot. Meg azert kert szunetet mert hogy at gondoljon mindent. De akkor miert utalt meg engem? S miert nem akar velen beszelni?
2014. júl. 25. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább olyan,mintha szakítottatok volna,csak nem mondta ki neked.. Beszélhetsz vele,akkor majd max kimondja. 6 hét am is hosszú idő.

Szerintem ennek már annyi.

2014. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remelem nem. Nagyon szeretem. S nem tudnam tull tenni magamat rajta. De sosem mondta hogy van valami baja velem.
2014. júl. 25. 18:51
 3/4 anonim válasza:
Na mi lett?
2015. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szakitas, es egybol ossze jott azzal a sraccal
2015. júl. 22. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!