Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggodnom kene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggodnom kene a baratom miatt?

Figyelt kérdés
26 evesek vagyunk, egy eve jarunk egyutt, egyutt is elunk. Neha beszelgetunk a jovorol is, stb, eleg bizakodonak tunik. Majusban tortent, hogy szabadnapja volt, elmentek a haverjaval sorozni. Este mar en is raertem, kiderult, h nemcsak a haverjaval volt, hanem egy lany is, mint kiderult, a haverja alig volt ott. Hazaerve a baratom(bar eleg reszeg is volt) de feltunoen jo kedve volt, aradozott a csajrol, hogy milyen jofej... aztan elmentunk vacsizni igy negyesben, a baratom vagy ezerszer elmondta h jobban nem is sikerulhetett volna a napja stb... Aztan a csaj kijelentette, hogy vmi baja van a tv-jevel, erre a baratom: "de nekem van baratnom"... Teljesen zavarba jott, mindenki csak nezett, hogy ez hogy jott ide, teljesen nyilvanvalo h belezugott, total zavarban volt, azthittem elsullyedek. Meg kiderult h a haverja alig volt ott, kb kettesben voltak vegig. Kesobb bocsanatot kert miutan napokig nem szoltam hozza, persze eleinte fogalma sem volt h mi bajom van. Azota minden oke (mondhatni), de ma megneztem az elozmenyeit a gepen, es minden nap!!! megnezi a csaj adatlapjat facen... Fogalmam sincs mit csinaljak, nem akarom eltulozni, de nagyon-nagyon rosszul esik... Raadasul most a haverja osszekoltozik ezzel a csajjal, es gyakrabban fognak talalkozni.
2014. júl. 25. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már most aggódsz miatta, és van is okod rá. Minél hamarabb beszéld ezteg vele, és döntsetek közösen, mi legyen a kapcsolatotok jövője. Ha engem kérdezel, én biztosan nem maradnék vele.
2014. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes! Jól csinálja a srác! Én sem tennék másképp, drágám a Te időd leáldozott!:)
2014. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyere én megvigasztallak ha gondolod 22/F
2014. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. De undorító dolog már privát dolgaiban turkálni. Én ilyenért már szakítanék
2014. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, találjátok ki mi legyen.
2014. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!