Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem durva hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem durva hogy az exem egy 45 éves palival kavar?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, az ex 22.

Mit akar tőle?? Esküszöm nem találom a szavakat hogy hogyan a francba cserélhetett le rá


2014. júl. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem durva. Ne érdekeljen!
2014. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy plasztikai sebész, úgy már érthető lenne.
2014. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet gazdag.
2014. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy űrhajós.
2014. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem durva. Ő választása. Lépj túl rajta.
2014. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok úgymond sajnos.most szakítottam barátnőmmel(24)akivel összejött(35) csak röhögök rajtuk sokkal jobb pasi vagyok énszerintem sőt még barátnői szerint is.de hát nincs olyan hogy jobb 3 évig voltunk együtt am.lehet hogy néztek olyan felnőttfilmet amiben fiatalabb láényok idősebb férfival vannak vagy nem tudom sok oka lehet.ezt már csak ők tudják.ne foglalkozz vele találsz mást!!!Nő van millió akik csak rád várnak!! fel a fejjel ;)
2014. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!