Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha lány létemre megyek ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lány létemre megyek ő utána?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom 4 év után, mert sokat veszekedtem vele. Meg akartam változtatni őt, és sosem volt jó amit csinált. És belátom hogy igaza van, de ő a mindenem. Azt mondja most is szeret, és szeretni is fog, de elfáradt. Az nagyon gáz ha lány létemre én megyek utána, én könyörgök neki?
2014. júl. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,csak ne alázd meg magad.
2014. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Hol van az megírva, hogy pl.: csak a fiú mehet a lány után, csak a fiú hívhat el egy lányt randira?
2014. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és meg tudom érteni a párod! De ha igazán szeret, idővel megenyhül, és megoldjátok hidd el! :) Te cseszted el a dolgokat, akkor most azért meg is kell kicsit alázkodni! Bár, talán részletesebb választ tudnánk adni, részletesebb leírásért.
2014. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira bánom hogy bántottam :( Ő a mindenem. És hiába mondom neki hogy beláttam... Vissza akarom kapni.
2014. júl. 25. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát könyörögni talán nem kell, nemtől függetlenül, de szerintem nem gáz, ha te kéred, hogy beszéljétek át a dolgot.
2014. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki is vannak hibái... És ezért mindenki mondja, hogy ne akarjam őt. De kinek nincsenek? Tény hogy egy kicsit ő is megbecsülhetett volna jobban, mert az igaz hogy mindent bele tettem ebbe a kapcsolatba... mindent ami vagyok. és nem értékelte eléggé. De én is hibáztam. Vannak dolgok, amik nekem nem tetszenek az életvitelében. És ez is... Mindenki azt mondja nem normális amit csinál, és lehet hogy tényleg nem az. De ha szeretem ( márpedig szeretem) akkor így kell szeretnem
2014. júl. 25. 16:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabadna alázkodni. De az a helyzet, hogy már ez sem érdekel. Pedig nem vagyok/voltam ilyen. De érte.... Ő a mindenem. És ha eltoltam, visszaakarom csinálni
2014. júl. 25. 16:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki mindig fut a másk után, nemtől függetlenül. Beszélj vele! Könyörögni nem kell, akkor inkább hagyj neki egy kis időt, addig is próbáld meg kitalálni, ha újra együtt lennétek, akkor miben tudnál változtatni.
2014. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De tudom miben kell változnom, és azt is hogy hogyan... Csak félek az időtől is... Mi van addig az is elmúlik amit még most érez irántam... mi van ha soha nem kapom már vissza?
2014. júl. 25. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Az időre meg azt szokták mondani, hogy olyan mint aszél: a kis tüzeket eloltja a nagyot fellobbantja! :)
2014. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!