Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

Lett egy nagyon jó barátom, és idő közben úgy alakult, h heti egyszer-kétszer lefekszünk egymással. Ez már több éve így megy.

Mind kettőnknek van/volt kapcsolata, de az enyém tönkre ment, mivel beleszerettem.


Azt mondta nekem, h ő nem így érez,nem szerelmes belém és nem fogja otthagyni a párját, mert jól működik a kapcsolat.


Viszont az egyik ismerősünknek meg azt mondta, h nagyon közel állok hozzá, és mindennél többet érek neki. És bármit megtenne értem, mivel nagyon szeret, és fél, h elegem lesz, és tovább lépek. (Ezen jót nevettem, nem hittem el.)


Egy másik jó barátja meg szemtől szembe megkérdezte, h hogy számolok el a lelkiismeretemmel? Mondtam, h nem akarom tönkretenni a kapcsolatát.

Erre azt válaszolta, h eléggé belekarmoltam már, és a haverja tönkre fog menni, mert szerelmes belém, és leszar mindent, csak velem foglalkozik.

(Ezt a pasi is hallotta, és eléggé ideges lett, h miért avatkozik bele a haverja, és tagadta az egészet))


Nem tudom, h másoknak miért mondja, h szeret, ha szembe meg nem.


2014. júl. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A nők teljesen kiszámíthatatlanok ezen a téren.
2014. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, h én vagyok a nő.

És mindkettőnknek kb. 8 éves volt a kapcsolata, amikor megismerkedtünk.

2014. júl. 25. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, hogy miért csinálja ezt, viszont egy biztos: ezt meg kell beszélnetek, őszintén. Ha máshogy nem megy, esetleg egy kis italozgatás is belefér, hogy jobban megnyíljon. De ne legyen túl sok pia, nem az a cél, hogy holtrészegre igya magát, aztán ne is emlékezzen az egészre.
2014. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!